Riveel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztella14, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Odil

2012. január 12.

Meglepően extrém a választék, és azt hiszem, az első színes-csillámos lakk, ami nem pattogzik két nap után sem a körmeimről. Őszintén meglepett, még lekaparni is nehéz volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

sztella14

2011. október 20.

nekem a 131-es árnyalat van meg,színtelen,kis pöttyik és csillag formájú flitterekkel,,szépnek szép,de takonyszerű,,tartósságát nemtudom mivel csak ritkán használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.