Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Érzékeny bőrre, colophonium mentes

Az argánolaj rendkívül gazdag bőrápoló összetevőjével, mely kivételes ápolást biztosít a bőr számára,kíméletes gyantázást, puha, bársonyos bőrfelszínt eredményez és támogatja a bőr természetes védőrétegét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jubileum

2014. november 16.

Érdekes utána nincsenek olyan erőteljes piros pöttyök mint másik gyantával...de húha ezekben a patronokban nagyon különböző gynaták vannak...az argánolajos aranyló és mézszerű...az aloeverás meg pürésebb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

szalmonik

2014. március 22.

Nekem eddig ez volt az egyetlen, ami nem vált be. Nehezen jött le, vastag rétegben tudtam csak felvinni, annak ellenére, hogy gépben melegítettem. Elhasználtam, de még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.