Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legkiválóbb minőségű alapanyagokból készül.

Kiszerelés: 100 ml

hedgehog

2014. március 6.

Nem vagyok kezdő gyantázás terén néhányszor kozmetikus csinálta, de magamnak csinálom már évek óta. Kipróbáltam már a hideg és a cukorgyantát is (kevesebb sikerrel), de végül a meleg gyanták mellett maradtam. Több fajtát is teszteltem már, voltak nagyon jó, de voltak rosszabbak is. Attól függ, hogy milyet tudok venni jó áron.
De ez egy rémség! 350ft-ért vettem fodrászkellékesben, bár ne tettem volna. Holnap egy kiöltözős helyre megyek, ahol térdig érős, rövid ujjú egybe(egyen)ruhát kell viselni. Annak érdekében, hogy ne legyek tiszta piros pötty, tegnap gyantáztam le az alkaromat és a lábamat is. Ahogy szoktam előtte hintőporoztam is, legyantáztam, aztán olajjal leszedtem a gyanta maradékot. Nem voltam elragadtatva az eredménytől, mert a kezemen szépen leszedte, de a lábamon azért hagyott bőven szőröket. A döbbenet órákkal később jött, mikor már nem voltam annyira pöttyös, hogy 3-5 cm hosszú óriás vörös foltos lett a bőröm (kar és láb vegyesen), amik még egy nappal később is ugyan úgy megvannak. Valószínűleg megsértette a felső bőrrétegemet ez az ócskaság. Még soha nem jártam így, gusztustalan és érzékeny ezeken a helyeken a bőröm.
Mitől lettek ezek a foltok? A gyantázási technikámmal nem hiszem, hogy baj lenne, mert akkor nem ez lenne az első eset évek óta. Nem vagyok allergiás se. Valakinek van valami csoda tippje, hogyan tüntessem el ezeket rövid időn belül?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.