Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legkiválóbb minőségű alapanyagokból készül.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

wildrose

2020. március 12.

Kellemes illatú, de azért távolról sem csokoládés, az állaga sűrűbb, mint az Alveolásé, de könnyen kenhető, jól tapad. Hibátlanul szedi a szőrt, a színe miatt pedig könnyedén eltávolítható, olajjal a maradék könnyen leszedhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

dizabella01

2018. május 8.

Nagyon finom csokoládé illata van, ami még a bőrön is fennmarad. A hatásával viszont nem vagyok 100%-ban megelégedve, hiszen nagyon vastagon kenődik, és a letépéskor a gyantafolt karimája a bőrömön marad, szóval után még 3-4-szer rá kell ragasztanom a gyantacsíkot ahhoz, hogy eltűnjön minden gyantamaradvány.
Ennek ellenére nagyon jól kiszedi a szőrszálakat, teszi a dolgát, meg vagyok elégedve vele, de újra nem venném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

fabyen

2016. december 11.

Csokibarna színű, sajna illata az nincs, de cserébe nem esik az ember lánya oly kísértésbe, hogy lenyalogassa magáról. Szépen teszi a dolgát, valóban nem kell utána sok utómunka az olajjal. Pihe-puha bőr marad utána és könnyű dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Anett0911

2016. július 7.

Én mindenképpen ajánlom. Az alkaromat gyantáztam kb 3perc alatt kész voltam mindkettővel. Nagyon könnyű vele dolgozni. Babaolajjal lemostam, és nem is ragadtam tőle utána. Igaz kicsit furán néztem ki gyantázás közbe csokoládé csíkokkal :D Nálam abszolút kedvenc lett :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Bolvarin

2015. július 13.

Ez abszolút pozitív csalódás volt. Nem volt az azulénes, amit szoktam venni, uh. ezt vettem, és félve próbáltam ki, de ezután csak ilyet fogok használni.
Ami a legjobban tetszik benne, hogy nem ragadok tőle használat után. A szőrszálakat ugyanúgy leviszi, mint a többi, de a végén nem kell egy fél órát olajoznom magam ahhoz, hogy leszedjem a maradékot és nem ragadok oda sehova.
A barna színe a bőrön nem a legszebb látvány felkenéskor, de úgyse látja senki. :-) Csoki illata szerintem egyáltalán nincs. Egyébként szerintem nincs különbség az Alveolás és ez között, legalábbis az összetevők ugyanazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.