Ro.ial

Ár:   370 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. március 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyantapatron minden bőrtípusra. Kiváló tapadással rendelkezik, így hatékonyan és kíméletesen távolítja el az erős szőrszálakat is .

Az értékes öregedés - gátló aktív összetevőinek köszönhetően a goji bogyót már régóta széles körben használják a kozmetikában. Most a professzionális szőrtelenítés területét is elérte. Aminósavakban, értékes antioxidánsokban  és nyomelemekben gazdag goji bogyó esszenciái fiatalítják bőrét, halványítják az idő közben kialakult pigment foltokat és elűzik a fáradtságot. Magas C-vitamin tartalma erősíti a kollagén rostokat és csökkentik a bőrpírt. Minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Moonlight

2016. február 24.

Kevés ilyen jó gyantával találkoztam.
A színe nagyon élénk,talán kicsit ijesztő is :) de praktikus,hiszen használat közben mindig látni,hol maradt belőle.
De amiért igazán tetszik az,hogy egyetlen piros pötty sem jelenik meg utána,ami eddig még soha nem történt meg velem. És ahogy a leírásban ígéri,tényleg jól tapad,szinte alig kellett ugyanazon a területen 2-szer végigmenni.
Azt hiszem, az előtte próbáltakhoz nem kell visszatérnem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Kevés ilyen jó gyantával találkoztam.
Azt hiszem, az előtte próbáltakhoz nem kell visszatérnem :)