Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Ro.ial Levendula gyantapatron titándioxiddal és levendula olajjal dúsított, érzékeny bőrre. Kiváló tapadással rendelkezik, így hatékonyan és kíméletesen távolítja el az erős szőrszálakat is. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kovacsemese

2017. augusztus 16.

Ez volt az első gyantapatron, amit kipróbáltam. Krémes állaga van, hamar felmelegszik, kellemes levendula illata van. Használata gyors, a fájdalom is elhanyagolható. Az eredmény kiváló, mintha kozmetikus csinálná. :) Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Heloise

2016. április 18.

Évekig csak a normál gyantapatront mertem megvenni, mert féltem hogy a többi újdonság nem lesz annyira hatékony. Mekkorát tévedtem!! Ez ezerszer jobb mint a sima!! Kb. fele annyi idő alatt kész vagyok annyira gyors és könnyű vele dolgozni, a színe überklassz az illata sem az a zavaró "kozmetikus-gyanta" szag, hanem finom levendulás. Az állaga sokkal krémesebb és sűrűbb, és emiatt valahogy a szőrszálak is jobban, egyszerűbben tapadnak bele. Fájdalommentesen és kb. negyed óra alatt végzek a két alsó lábszár-hónalj kombóval. Bátran próbáljátok ki ha láttok ilyet valahol, azt hiszem mostmár egyre több helyen lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.