Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A legkiválóbb minőségű alapanyagokból készül.

Kiszerelés: 100 ml

deezsina

2018. augusztus 22.

Nagyon ódzkodtam ezektől a mindennel felhígított gyanta változatoktól, nem értettem mit ad hozzá, ha egy gyantának csoki színe és/vagy illata van, de legutóbb nagyon sürgősen kellett vásárolnom és csak ilyen volt, megvettem ezt az aloe változatot. Nem volt vele igazából semmi probléma, gyenge szőrzetem van, mégis jól leszedte, annak ellenére hogy az átlátszó verziók tényleg erősebben ragadnak és nehezebb is leszedni őket.
Az enyhe színezettség abban is segít, hogy jobban látszódik, pl a sárga átlátszóhoz képest, hogy hol van maradék a bőrön.
Egy jelentősebb előnyét észrevettem, gyorsabban olvad és folyékonyabb állagú lesz, ami által nem kell pl újramelegíteni használat közben. Kicsit talán tényleg vastagabban jön belőle, a gyantacsíkon vettem észre, hogy szűkösebben elég ugyanaz a mennyiség, mint amit a másik fajtánál használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

guppi666

2016. július 4.

Nekem semmi problémám nem volt vele. Hozzáteszem elég erős szőrzetem van, az nagyon jól megtapadt benne, később a gyengébb szálak kevésbé tapadtak. Könnyű volt használni, és könnyű volt letakarítani is a maradványokat. Szerintem jó termék, de hát minden ember és így a szőr is más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Maniac

2015. január 4.

Az áttetsző fajták spórolósabbak, ezek, mint pl. az aloe verás több lehúzócsíkot igényel, illetve nem is tapad meg olyan jól a szőrön. Egy előnye van, hogy kevésbé fájdalmas. De maradok a fájdalomnál, azzal gyorsabb a munka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

illusia

2014. május 14.

Első patronom volt, egyáltalán nem akarta kiszedni a szőröm. Szóval nem ez a legjobb választás szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.