Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Antibakteriális, szőrtüsző gyulladás megelőző

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

vadvirag919

2020. október 15.

Citromfüves néven is fut a patron. 4-5 éve folyamatosan ezt használom, kivéve, amikor valamiért nem tudom rendelni. Mert sajnos elég kevés helyen lehet kapni, és nem vagyok pesti.
Folyékonyabb, átlátszó gyanta - nekem nincs bajom utóbbival, a fénytörést kell nézni, az olaj meg úgyis leszedi a maradékot.
Manapság már csak a combra/bikinivonalra használom, gyors, nem tépi indokolatlanul a bőröm, rendesen melegszik a gépben, és kiszedi a kiszednivalót elsőre. Érzékeny a bőröm, de ez nem irritál, másnapra elmúlik a vörösség, és ha jó időben csinálom, akkor nem is fájdalmas. (Jó, kell az Uriage termálvíz spray.e is a hűtőből utána ehhez a mutatványhoz. 😄)
Nekem ez A gyanta. Pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Nekem ez A gyanta. Pont.