Ro.ial

Ár:   510 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyantapatron férfiak részére erős szőrzetre

• Különlegesen erős szőrtépő tulajdonsággal
  • Kolofonium alapanyagú, fekete iszap kivonattal dúsított, erős szőrtépő tulajdonságú 100ml széles görgőfejjel ellátott gyantapatron
  • Férfiak szőrzetének eltávolítására
  • Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.
  • A kozmetikusok és otthon, házilag gyantázók legnagyobb örömére Ro.ial gyanták a legkiválóbb minőségű alapanyagokból készülnek
  • Minden egyes termék kizárólag szigorú minőségellenőrzés után jut el a felhasználókhoz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

guppi666

2016. július 4.

Mivel ez az egyetlen gyanta volt a 100-as boltban, és kellett gyanta, hát megvettem. Mivel a szőrzetem is erős, gondoltam még jó is lehet. Teszi a dolgát, de érzekeny bőrűeknek és érzékenyebb területen nem ajánlom, mert sikerült kicsit megnyúzni magam és kis véraláfutás is lett, szóval csak óvatosan. Durván néz ki a fekete színe, és letakarítani egy rémálom, mert nagyon ragaszkodó. (De legalább nem kell keresgetni a maradványokat, mert nagyon feltűnő a fekete színe.
Újravenni nem fogom, de hát ugye nem is nőknek való, de a szükség olykor törvényt bont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.