Best of Beauty 2019

Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból készült, gazdaságos felhasználást biztosító, különleges ápoló hatású gyantapatron, melyek maximálisan kíméletes gyantázást tesznek lehetővé még az érzékeny bőr számára is

vadvirag919

2016. október 20.

Hozzám hasonló kezdő patronos gyantázóknak csak lábszárra vagy karra ajánlom. Sűrűbb mint egy azulénes (sokkal), kicsit tovább is kell talán melegíteni. A problémám ott kezdődött vele, hogy a sűrűségéből adódóan némi fizikai ráhatás kell a felkenésnél, ami mondjuk a comb hátulján 1. nehezen megoldható, 2. iszonyat fájdalmas. Már a felkenés. Kivéve ha egy gramm zsír nincs rajtad, és nincs narancsbőröd, akkor gondolom simán megy. Nekem nincs ilyen szerencsém, genetikám, kitartásom, tehát ügyeskednem kell. Cukorgyantával nem volt ugye probléma, spatula, sima ügy. Na de, ezt a rohadt patront magadnak elég nehéz felkenni, ha még feszegetni is kellene a bőrt és azért csak 60 kg vagyok, nem pedig 120. Ezt azért írom le, hogy tanuljon a példámból az, aki kezdő. Amúgy egy nagyon jó termék, lábszáron semmi probléma nincsen vele, pár óra alatt még nálam is eltűnnek utána a vörös pöttyök. A tapadása nem 100%os, picit gyengébb a folyékonyabbakhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

betty23

2016. január 9.

Nekem nagyon bevált, ugyanúgy, mint az Alveola hintőporosa. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Nekem nagyon bevált, ugyanúgy, mint az Alveola hintőporosa. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes