Ro.ial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A legkiválóbb minőségű alapanyagokból készül.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kodi

2017. március 19.

Nem annyira gyantaszerű, inkább valamiféle ragacsos cucc van benne szerintem nagyobb százalékban. Vastagabb réteget képez, mint az azulénes, amit még szoktam használni, ezért több papír fogy. A procedúra végén sokkal ragacsosabb lett a kezem, és mivel erőteljesen ragad ez a gyanta, sikerült egy csúnya véraláfutást is beszereznem, ami máskor nem fordult elő, kb. ennyi a negatívum. Egy fokkal kíméletesebbnek tűnik, mint a társai és elég jól leszedte a szőrt, talán még jobban, mint az azulénes. A letakarítás is könnyű volt. Összességében lehet, hogy egy hajszállal jobb, mint az azulénes, de még barátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Akasa

2016. január 19.

A keskeny fejű változatát vettem meg kényes területhez. Mindenhol ömlik belőle a gyanta, alig tudtam eltüntetni, sajnos kuka :( Az Azulénes (zöld) széles fejű változata sokkal jobb!!!
Széles fejjel valahogy fel lehetett volna használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Széles fejjel valahogy fel lehetett volna használni.

Rony

2014. január 24.

Nagyon jó gyantapatron.
Euro Family-ben 350 Ft-ba kerül, viszont a helyi fodrászkellékes üzletben ugyanez 800 Ft. Nézzetek körül, hogy hol mennyiért árulják, mielőtt megveszitek.
Én gyantamelegítő készülékben szoktam felmelegíteni, és amíg nem végzek a gyantázással, addig nem szoktam kikapcsolni, így nem tud kihűlni a gyanta, viszont nem is melegszik túl.
Nekem elég érzékeny bőröm van, gyantázás után ki szokott pirosodni a bőröm.
Ez a gyanta nagyon jól leszedte a szőrt a lábamról, és ki sem pirosodott utána.
Gyantázás előtt hintőporozom a bőröm, majd gyanta, és a végén sebbenzinnel szedem le a gyantamaradványokat, és egyúttal fertőtlenítem is a bőröm.
Nagyon jó gyanta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Nagyon jó gyantapatron.
Nekem elég érzékeny bőröm van, gyantázás után ki szokott pirosodni a bőröm.
Ez a gyanta nagyon jól leszedte a szőrt a lábamról, és ki sem pirosodott utána.
Nagyon jó gyanta!