Robert Piguet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Megjelenési év: 2012

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma (bergamott, narancsvirág, tonkabab)

Robert Piguet Mademoiselle Piguet 10 ml
Ár: 3.300.-Ft postával , Eladó: Agnesanna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

DeNoirChristine

2020. január 25.

A felfujas utan egy oraig utcara nem mertem menni. Ecetes oblito epevel,valami borzalmas szag aramlik belole elso nekifutasra...Jezusom,mondom megint egy tragedia. Na nem baj,adunk neki kis idot hatha...Leszaradasnal eltunt ugyan ez a kakaszag,de nem lett igy sem a szerelmem. Kis tonka kis pezsma,rerto 80as evek beli nagyika a piacon szag...Nekem nagyon nagyon nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Ritus33

2019. január 31.

Gaultier Classique koppincs. Totál virágos, de rajtam jobban kijön a narancs, emiatt kicsit szúrós az illat. De egy fújás tart és lemoshatatlan, sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Parfuwoman

2018. június 9.

Felkerülne a listámra,ha nem lenne rajtam egy az egyben JPG Classique illata,amit imádok ,s 20 fok alatt előszeretettel fújkodok. 95%-ban ugyanaz,s az mondjuk árban jóval kedvezőbb is. Lehet amúgy ,hogy csak rajtam van ez így .Viszont nagyon kellemes ,narancsviragos ,Tonkás,édeskés ,de nem cukrosan es nem fullasztóan,kicsit ódon illata van.ajanlom,ha valaki szereti az ilyen retró illatokat ,én mondjuk nagyon ,gyujtogetem is őket ,Tabu és Ciara már megvan. Az biztos ,hogy a Fracasnál sokkal könnyedebb illat,azzal meg kell küzdeni ,elég dög,buja virágoskert,ez simulékonyabb. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

kvin

2018. június 4.

Miért nincs hozzá több vélemény??
Érthetetlen, hisz ez egy nagyon szuper, dögös, csábító illat, kifejezetten randizósnak mondanám.
Meglepődtem, hogy csak 5 illatjegyből áll, sokkal komplexebbnek hat. Mély, buja, titokzatos, femme fatale kis csoda. Ami még külön pozitívum, hogy nyári hőségben is tesztelve és ott is működik! Egyáltalán nem tömény vagy nehéz, fojtogató. (ami sok hasonló illatnak egy gyenge pontja, hogy csak hideg időben mutatnak jól)
4/5 csillag, mert van, amit ilyen alkalmakra jobban szeretek, - pl. a fűszeresebbeket, ez a tonkabab dominancia miatt picit édesebb annál, mint amit egyébként szeretnék - de ha csak ez akad a kezembe, azzal sem lehet szégyent vallani, hódításra termett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Miért nincs hozzá több vélemény??

Papec

Korcsoport: >54
2017. július 28.

Nálam nincs fej-szív-alap illat. Kifújáskor erős virágillatot érzek és ez az illat tart egész nap, nem változik. Nagyon intenzív, nagyon tartós, egyeseknek fejfájós lesz. Nekem bejön. Majd még hideg időben is tesztelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 28.