Robert Piguet

Ár:   47 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 15.

Ár:   47 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Piguet újdonságai közül a legnagyobb bestseller a Rose Perfection. Ez a „rózsa-álom” különböző rózsa-abszolútomok varázslatos keveréke. Az illat lényegretörő, mégis gyönyörű kontrasztokat és játékosságot figyelhetünk meg benne. Az illat pezseg, néha jázminszerű tulajdonságokat villant meg, az édes aspektus élvezetes táncot jár a rózsák pikáns vonásaival. Robert Piguet büszke lenne ha élne, hiszen ily tökéletes és könnyen viselhető, nőies rózsa ritkán készül. Ezúton is gratulálunk Aurelien Guichard parfümőrnek, ezért a szépséges munkáért.

Az egyik legtisztább és legízlésesebb rózsaparfüm, tömény báj és kellem.

FÚJÓS! Robert Piguet Rose Perfection
Ár: 900 Ft plusz posta , Eladó: pirolusz
Állapot: kb 2,5 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesn Újszeged v. posta

Parfuwoman

2018. október 31.

Discovery kitem egyik legjobb darabja. Volt egy megérzésem, hogy nekem ez tetszeni fog, mivel a rózsás illatok 95 %-át rühellem, de magát a növényt, bársonyosságával, diszkrét, de mindentudó illatával együtt imádom. Még úgy is, hogy össze-vissza szokott karistolni metszés közben.
Ez az illat nem bujkál, nem kell szagolgatni a csuklómat(VÉGRE!), hogy mit is fújtam? Érezteti ő a jelenlétét, finoman, de határozottan. Lehet, hogy el fog engem csábítani, mert egyelőre nagyon tetszik nekem. AZ az igazi bársonyos rózsaillat. Nem rózsaillat, hanem a rózsának az illata. Selymes, érzéki alkotás, szép, próbáljátok ki!
Egyelőre 4*, nagyon tetszik, de még nem biztos, hogy szerelem lesz belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Egyelőre 4*, nagyon tetszik, de még nem biztos, hogy szerelem lesz belőle :)