Robert Piguet

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2016. november 23.

Ár:   45 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A rendkívüli szeretetnek örvendő, örökérvényű Visa új, exkluzív változata. A V. Intense esetében Robert Piguet parfümőre, Aurelien Guichard hangsúlyozottabban orientális irányba mozdul el. Édes fűszerek, sötét, gourmand szilva, sáfrányos rózsa, leheletnyi tömjén és krémes szantálfa kapott nagyobb reflektorfényt benne. A Visa rajongói újabb gyöngyszemhez jutnak, mely meleg, balzsamos keleti aromákkal rak új koronát erre a pazar klasszisra.

Fejillat: bergamott, körte, sáfrány

Szívillat: ilang-ilang, rózsa, szilva

Alapillat: mószusz, pacsuli, szantálfa, tömjén

Tiziana

2018. szeptember 11.

Ez az illat nekem már megvan!!! Régi illat emlék, de tudom hogy már éreztem hosszan
valakin, akiről azt se tudnám megmondani hogy férfi, vagy nő.Ezek szerint uniszex.
Valaki aki ezt használta a környezetemben, könnyedén, erőlködés nélkül volt haláli elegáns.
Csak tudnám ki volt az? Egy biztos,hogy olyan volt akire felnéztem,és kicsit csodáltam is.
Cipő-táska a legjobb bőrből,természetesen. Kasmír pulóver,laza szoknya, semmi felhajtás...
Igen!! egy kreatív, szabad, intelligens nő. Az illatban nincs bőr, mégis egyfolytában a legfinomabb bőrre asszociálok.
Rajtam krémesen-édes, konkrétan mintha krémállagú parfüm lenne.Nem émelyítően cukros,
inkább érett gyümölcs, és gyümölcsolaj.Nagyon örülök hogy megtaláltam, s mivel az eredeti Visa-hoz még nem volt szerencsém,
-ami lehet hogy még tökéletesebb- én boldog vagyok ezzel is! Kicsit tartósabb lehetne, 3 óra múltán
már nagyon bőr közeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

már nagyon bőr közeli.

galagonyanya

2017. február 8.

És akkor a ma esti harmadik: Visa Istennő ikertestvére. Szinte teljesen ugyanaz, csak tán kevésbé összetett személyiség, és picit nagyobb a hangja. De semmivel sem sötétebb vagy szilvásabb vagy tömjénesebb, mint amaz. Egy próba után azt tudom mondani, 90%-ban ugyanaz. Ez csak annyiban baj, hogy a Visa: fogalom, készíteni egy "Intense" hasonmást neki teljesen felesleges. A pontozás most ennek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.