Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beni, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Marionnaud

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rhodesian Ridgeback

2018. február 19.

Sötét, rejtélyes, de érzéki. Egy nagyon alulértékelt orientális-fougere illatról van szó. Egy nagyon picit az Armani Code-ra emlékeztet, csak ez másabb. Szerintem sokkal jobb, titokzatosabb. Csodálom, hogy sok parfümkedvelőnek, parfümőrnek sincs a radarján.
Még évekkel ezelőtt szagoltam, és emlékezetes maradt az illata, de egyszerűen nem ugrott be a márka neve. Magamban csak „kígyós parfümként” emlékeztem rá. Annyit tudtam róla, hogy tintalila az üvege és egy kígyó van az üvegén. Most, hogy szagolgatom, a közepesen édeskék illatával, a modern borbélyszalonok illatára emlékeztetett. Mennyi ideig keresgettem… Végre potom pénzért rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Dindy

2014. június 17.

A férjemet leptem meg pár éve ezzel a parfümmel. Illatmintája volt belőle még a főiskolás évei alatt és azt tervezte, ha elkezd majd dolgozni beszerez magának egy igazi Cavalli parfümöt. Teltek az évek, a terve feledésbe merült de én emlékeztem a szavaira és, hogy mennyire akarta ezt a parfümöt, hát megleptem vele.
Nagyon szeretem rajta ezt az illatot, igazi hozzábújós illat. Ahogy az előttem szóló is írta, inkább őszi-téli használatra ajánlom, elegánsabb öltözékhez, semmiképp sem susogós melegítős illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Beni

2013. december 31.

Véleményem szerint az egyik legjobb férfi illat, ráadásul csak nagyon kevesen ismerik.

Nagyon kellemes lágy fűszeres-fás illat, és a levendula kiválóan érződik benne. A leszáradása aztán nagyon kellemes lágy lesz a pézsma miatt. A fűszeres illatok gyakran uniszex illatok ez viszont nagyon férfias.

Inkább téli/őszi illat de szerintem melegebb napokon is kiváló választás, mivel nem túl "nehéz" és fullasztó. Minden korosztály számára( bár inkább fiataloknak ) ideális. A hölgyek nagy kedvence tőlem már nagyon sokat kérdezték meg, hogy mi ez az illat.

A tartóssága átlagos

Bátran ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

A tartóssága átlagos

Bátran ajánlom mindenkinek!:)