Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2014. január 13.

Lelőhely:   Marionnaud

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: mangó

Szív: frangipani

Alap: szantálfa

Roberto Cavalli Exotica - 75 ml / - 5 ml
Ár: 9000 Ft + szállítás , Eladó: Balibi
Állapot: kb. 5 ml hiányzik belőle, tester, Helyszín: Siófok, fizetés: postán maradó, vagy foxpost, előre utalással

Coromandel

2016. október 10.

Nagyon jó oldal ez a Krémmánia és örülök, hogy elsőkeg ezt a szépséget véleményezhetem :)
Ez az illat számomra kiralykisasszonyos légiesség, nagyon kellemes parfüm. Szivesen viseltem nyáron, jó érzés volt, hogy nem az a nagyon édes szirupos hatás, mégis tökéletes összjátéka a gyümölcsös jegyeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 10.

Balibi

2016. augusztus 23.

Szerintem ez egy tipikus Cavalli illat, értem ez alatt, hogy kissé különc, nem a közkedvelt trendi vonalat követi, nem köszön vissza minden második emberen, mint a vattacukros csodák, sokaknak éppen ezért nem is tetszik, pedig megvan a varázsa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

lovecreams

2016. augusztus 21.

Ezt is nagyon szeretem, tartóssága neki is vitathatatlan, viszont picit jobban tetszik az Acqua. Az üvege szép mindkettőnek, visszafogott, mégis pont elég. Eltekintve, ez is ötöst érdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Kristie

2016. március 5.

Amikor először illatoltam a Müllerben, akkor valami borzasztó mosogatószerre emlékeztető szagot éreztem. Ma gondoltam, teszek még egy próbát a Dougles-ben, mivel nem először fordult már elő, hogy a boltban meg volt pukkanva a teszter és teljesen más illata volt. Megérte újra próbálkoznom! Igaz, hogy picit édes, de nagyon fincsi egzotikus illat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

jzsofi

2015. augusztus 28.

A Nero utan, ami a legszebb sotet illat amihez valaha szerencsem volt, azt gondoltam hogy ez egy igazi friss gyumolcsos piros illat lesz. Hat nem az. Se nem gyumolcsos, egzotikusnak meg a legjobb indulattal sem mondhato. Ha tudatlanul illatoltam volna egy mintat belole, azt gondolnam hogy a dm parfumos kirakatanak legalso polcarol jott. Rajtam raadasul szappanszagu, semmitmondo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

rituka23

2015. február 4.

Nekem nagyon bejön ez az illat,szerencsére nem sok embernek tetszik,így legalább ez lesz az én egyedi illatom,örülök hogy rátaláltam ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

senskin

2014. augusztus 23.

Nahát! Ha azt akarom, hogy estére elfogjon az émelygés és rosszul legyek, akkor veszek egyet belőle! :) Mert másra nem jó, mint arra, hogy kiverjem vele a biztosítékot! Volt egyszer egy frangipanis tüsfürdőm és idővel a hányinger kerülgetett tőle, pedig szeretem az illatát, de az orromba fúródott és elment tőle a kedvem.
Szóval Cavalli, ide vagy oda, ez egy elcseszett parfüm lett. A koronája egyébként tetszik, olyan lepattintanivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Rose24

2014. június 8.

Hát ... rajtam érdekes valóban nem túl egyedi többet vártam. Az üvegével nincs bajom csupán a szín zavar kissé , lehet hogy valaki piont ezt az illatot keresi nekem hiányzik belőle valami

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

kinderino

2014. április 22.

Nem nagy szám, nekem az exotikus szóról nem ilyen illat jutna eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

Nem nagy szám, nekem az exotikus szóról nem ilyen illat jutna eszembe.

lauran

2014. április 10.

Ugye csak vicc, hogy ez egy illat, amiért még pénzt is kérnek???? Na neeeee :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.