Roberto Cavalli

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2018. február 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Az ódon szerelem városának illata csodás üvegpalackba zárva. A ciprusok a toszkán vidékre röpítenek; gyümölcsök, virágok adják a bódító, frissítő, édes olasz élet zamatát. Misztérium, energia és luxus harmonikus keveréke.

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: mandarin, fekete ribizli

Szívjegyek: narancsvirág, grapefruit virág, hibiszkuszmag

Alapjegyek: pacsuli, mósusz, borostyán

Roberto Cavalli Florence EDP 50ml
Ár: 7000 Ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost automatába, esetleg postán maradó
Lilu003

2019. szeptember 14.

Nagyon emlékeztet a LVEB-re, csak az intenzív cukormáz nélkül. Leginkább a virágok dominálnak, kicsit lehet érezni a citrusosságot is. A lecsengése kellemes füstös, enyhén púderes. Nem igazán ilyen jellegű parfümöket szoktam használni, de a maga műfajában nagyon is kellemes illat. Édes, friss, nem túl egyedi, de klassz kis parfüm. Cavalli ismét szép illatot alkotott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Milva07

2019. június 18.

Uodate:
Sokaknak botrányosan hangozhat, de én ilyen melegben is fújom, szigorúan esti programhoz, szigorúan 1-1 tarkóra/fül mögé. Bársonyosan puha aurát von körém.
"Az éjjel hazafelé mentem,
éreztem, bársony nesz inog,
a szellőzködő, lágy melegben
tapsikolnak a jázminok"

Végre megérkezett...Gyenge érv, hogy 75 ml csak 45 euro volt, de aki mániákus, annak ez az érv éppen elég. Nem volt eddig Cavalli illatom, de a gyönyörű üveg régóta vissza-visszahúzott, végül el is csábított. Egyik kedvenc városom Firenze, nem kérdés, hogy igencsak rossz helyre dobott a gólya annak idején...Bolyongok a firenzei utcákon, a turistás részt messze elkerülve. Kifogástalan stílusikonként vonulnak az olasz donnák, lebiggyesztett ajkuk még inkább csábítja a szemtelen és csibészes ragazzikat. Az illatuk keveredik az igazi mediterrán piac gyümölcséivel, egyszerre buja, nagyvilági, ódon és talán maradi is...De feltétlenül nem hagyható szó nélkül. Édes, igen. Édes méreg-férfiaknak. Nőknek magabiztosság, szépség, sikk....Tessenek használni, működik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Uodate:

Vaslady

2019. június 16.

2018.05.26
Mai parfümtúrám eredménye.
Nem vettem meg,de mintában hoztam haza.
Nem vettem meg,mert nyakunkon a nyár,és bizony Ő egy téli illat.
Nem ismerem Firenzét,nem jártam olaszországban(jegyzetel,felir,...igen,ez lesz a következő uticél)...
De...hát az üveg,az egy csoda.
Nem tudok elmenni mellette szó nélkül,mert szerintem egy parfümnek az üvege is fontos.
Szeretem az egyszerű,letisztult vonalvezetésű üvegeket,és éppen ennyire imádom a különlegességeket is.
És bizony egy különleges üveget csodálhatunk meg,ami ha ki is fogy,biztosan évekig még a parfümbudoár egyik szépsége lesz :).
Az illatról....
Hozza magával a jól ismert LVEB vonalat,ami évek óta nagy sláger már a piacon,a téli illatok között.
Hozza magával a tél közelettét,hozza a karácsonyvárás illatát,hozza a finom szőrmék,puha kötött sálakba fújt varázst.
Hozza magával a nőiességet,hozza a nőt,a szépséget,...a csodát.
Le lehet pontozni,le lehet húzni,hiszen mindenkinek más a szép.
Ez tény.
De,aki megtalálja benne önmagát,annak novembertől márciusig,állandó hű társa lesz.
Bevallom,engem ebben a hőségben,szinte fejbe csapott az illat,nem éppen jókor teszteltem.
Az LVEB-től gyümölcsösebb,kissé virágosabb illat,és bizony az van,hogy elcsábultam,és bizony jobban tetszik.
Tartóssága is jó.
Tőlem csakis 5 csillagot kaphat,és örülök,hogy kipróbáltam :)
2019.06.16
Ma újra teszteltem,mert esélyes,hogy őszre beszerzem.
Még mindig elvarázsol,jobb többször tesztelni,mint azonnal vásárolni,hátha időközben változik a véleményünk.
Bizony ebben a melegben sok,nehéz,de októbertől kezdve bátran használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

2018.05.26
Mai parfümtúrám eredménye.
Nem vettem meg,de mintában hoztam haza.
Nem vettem meg,mert nyakunkon a nyár,és bizony Ő egy téli illat.
De...hát az üveg,az egy csoda.
Az illatról....
Hozza magával a nőiességet,hozza a nőt,a szépséget,...a csodát.
Le lehet pontozni,le lehet húzni,hiszen mindenkinek más a szép.
Ez tény.
Tartóssága is jó.
Tőlem csakis 5 csillagot kaphat,és örülök,hogy kipróbáltam :)
2019.06.16
Ma újra teszteltem,mert esélyes,hogy őszre beszerzem.
Bizony ebben a melegben sok,nehéz,de októbertől kezdve bátran használható.

Renike77

2019. január 12.

Szerintem a Roberto Cavalli-illatok nagyon nőiesek, és ez az illat hozza ezt a vonalat, igazán különleges. A tartóssága szerintem jobb, mint az eddigi Roberto Cavalli illatoké, úgyhogy emiatt is jó választás. Tényleg van benne valami "ódon", ezt nem tudom, melyik összetevő adja, de épp ettől különleges. A pacsuli és a virágok is dominánsak, emiatt egy elég nagy hatósugarú. Összességében különleges, vagány illatocska.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

lenochka

2018. szeptember 26.

Elegáns, virágos, ciprusos illat. Nappali viseletre alkalmas, de különleges alkalmakhoz is illik.
Finom púderes, tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Finom púderes, tartós illat.

nyarigabi

2018. augusztus 19.

Offenzív, hatásában Gucci Rush jellegű illat, a leszáradása erősen pacsulis. Őszi-téli illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Gorgeous

2018. augusztus 7.

Gyönyörű az üveg ! Úgy kell visszafognom magam hogy csak az üvege miatt ne vegyem meg. Az illat pedig hát volt már ilyen sok. Lesz is még sok . Édes trendi finom, nem lőtt mellé a marketing osztály Cavalli ék háza táján. Nem írom hogy többet vártam . Mert nem lenne igaz. Cavalli illatok jók. De nem véletlen nincs egy sem a polcomon. Mert biztonsági játékos. Nincs kockázat tuti befutó , de ha valaki nem elsőnek szeret bele ebbe az illatba annak nem biztos hogy fog kelleni mert van 3 másik hasonlója .
Gondolkodom rajta de ha kell akkor tuti hogy az üvege miatt fogom megvenni. Ez van ! Bolond vagyok vállalom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

nyuszo

2018. június 2.

Gyümölcsös, virágos, édes... finom illat, de azt hiszem, nem Cavalli találta fel a spanyol viaszt! Érteni vélem a hasonlóságot a la Vie és e között, amit sokan említenek...ez talán egy kicsit visszafogottabb, és nem olyan kirobbanóan nyit. Amúgy kedves tavaszi / nyári illat mesés üvegben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

force

2018. május 31.

Meglehetősen szirupos illat, tökéletes illeszkedik a La vie est belle kategóriába, viszont megfizethetőbb és legalább ugyanazt hozza, amit a Lancome "üdvöskéje". Őszre-télre jó választás lehet és a cukorsokk iránti vágyat is remekül ki lehet vele elégíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Violacska

2018. április 30.

Én egy kicsi mintàt kaptam a Douglasban.Nekem nagyon tetszik az illata de csak azért nem veszem meg nagyobb kiszerelésben mert van vagy 5 db masik parfümöm amit épp most hasznàlok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.