Roberto Verino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Száraz

Fej: cédrus, koriander, kardamon, grapefruit

Szív: bergamott, ibolya, ciprus, tea

Alap: szantálfa, pézsma, vetivérfű

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Joe38

2013. május 26.

Ez egy igazán figyelemre méltó illat!
Férfias, erős,figyelemfelkeltő,de nem tolakodó.......
Mikor az üzletben szaglásztam azonnal első szimatra eldöntöttem ,hogy kell egy ilyen!!
Az illat maga visszacseng más parfümökből,tehát az összetevőit tekintve hasonlít erre-arra ,dehát
mostanság melyik nem?Amit viszont garantálhatok,hogy ár-érték arányba messze a legjobb és szerintem rendkívül tartós cucc!!
Nálam 5/5.
Próbáljátok ki bátran,nem fogjátok megbánni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 26.

Ez egy igazán figyelemre méltó illat!
Férfias, erős,figyelemfelkeltő,de nem tolakodó.......
Nálam 5/5.
Próbáljátok ki bátran,nem fogjátok megbánni!