Roberto Verino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A parfüm összetételében különleges, innovatív struktúrával rendelkezik. A klasszikus szaglásbeli piramist felváltja a "horizontális" érzékelés. Minden illatelem a többi aroma átfogó egységén belül bontakozik ki.

Az illatkompozíció kezdő frissességét a mandarin, grapefruit és lime alkotta citrusos jegyek és a zöldalma természetessége adja. A szívjegyet a virágos jegyek uralják, s közülük is kiemelkedik a jázmin. A leheletnyi gyömbér még karakteresebbé teszi a szantálfás-fehér pézsmás alapot. Olyan nőt testesít meg a parfüm, aki lépést tart a modern kor elvárásaival, ugyanakkor a lelke mélyén romantikus álmodozó.

Ppani

2020. február 22.

Ez a parfüm volt számomra a nagybetűs Ő! A legtökéletesebb nyári illat, még 40 fokban is frissítő szellőként hatott. Különleges, nem édes, zöld illat. Nagyon sokan dicsérték rajtam. Nem is értem, hogy miért nem gyártják már, még csak hasonlót sem találok 🙁 Esetleg, valaki tud ajánlani helyette vmit, ne tartsa magában 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Vaslady

2017. június 20.

Zöld üvegű,zöld-virágos illatcsaládba tartozó,zöld gyümölcsökkel teleszórt,zöld illat.
Tetszik,hogy az üveg igéri,hogy zöld illatot kapunk,és azt is kapjuk!
Lime,bergamott,zöld alma,szépen kiegésziti egymást,a pézsma és grapefruit is jól kivehető.
Egy Alberto Morillas alakitás,ami megfigyeléseim szerint csak jó lehet.
Tavaszi,nyári illatnak tökéletes,nekem mintám van belőle,és ahogy épp olvasgatom,már csak az is marad......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Tetszik,hogy az üveg igéri,hogy zöld illatot kapunk,és azt is kapjuk!
Egy Alberto Morillas alakitás,ami megfigyeléseim szerint csak jó lehet.

Kodi

2015. április 26.

Minden nő életében eljő a pillanat, amikor bevallhatja magának, hogy szereti Alberto Morillast. Ezt a zöld-virágos hétköznapi kis pancsot is ő alkotta, csak csodálkoztam, hogy lehet egy ilyen -dm alsó polcáról választott kiárusítás kedvéért megvett- semmiség, ilyen tartós. Hát ezért. Miatta. Érte. Ennek így kellett lennie. Sajnos már ez sem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

Lierre

2015. február 20.

Kb. 10 évvel ezelőtt kaptam az akkori barátomtól az eau de parfumjét, állitólag akkor 5számjegyű ára volt. Egyszerűen telitalálat, olyan magabiztosságot adott, mint egy illat sem azóta, ráadásul hihetetlenül tartósnak bizonyult, még akkor is éreztem az illatát a ruháimon, amikor a mosógépbe pakoltam be. Imádtam az üvegét is, bár ez nem a táskában hordozós fajta, inkább levélnehezék. :) Nekem így picit szívfájdalom, hogy a Müllerben úgy vágják 2000-ért az ember után, ráadásul az a kicsi már csak EDT vagy nem tudom mi, de messze nem olyan tartós, mint az első üvegem volt, valahogy elszállt a varázsa. A szép emlékek miatt 5 csillagos, ha csak a kicsit ismerném, akkor bizony csak négyes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

zsoka1109

2014. szeptember 2.

Én is imádtam.Más Müllerbe nem lehet kapni?
Valaki nem tudja?Azért 3-4ezertől többet nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Én is imádtam.Más Müllerbe nem lehet kapni?
Valaki nem tudja?Azért 3-4ezertől többet nem ér.

asztromélia

2013. december 16.

A Müllerben sokáig le volt akciózva 2-3 ezerért és PARFÜM!!! Szerintem nagyon kellemes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

x

2013. április 24.

Wow! Évekkel ezelőtt éreztem valakin, akkor még a név se volt ismerős, és azóta kerestem, csak annyit tudtam, hogy Roberto Verino és zöld. Akkor valami isteni illatnak tűnt, és nagyon szerettem volna ilyet. Majd megszaglászom, amint lesz rá lehetőségem, fogalmam se volt, hogy kapható. Olyan elérhetetlennek tűnt, és kiváncsi vagyok, hogy ennyi év után, teljesen más emberként, hogy fog tetszeni. Köszönöm a mülleres infót.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

bbertie

2013. március 15.

Tegnap kaptam a férjemtől születésnapomra. Abszolút meglepetés volt!Bement tegnap pelenkáért a Müllerbe (mondván ha én megyek a gyerekkel akkor sosem jövünk ki én a parfümök miatt, a gyerek meg a játékok miatt) és ennek a parfümnek a 20 ml-es kiszerelésével.
Nagyon kellemes nyári illat rendkívül finom-citrusos friss illat Engem kicsit DKNY Deliciuos parfümjére emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.