Roccobarocco Fashion Parfum  Woman EDT
Roccobarocco Fashion Parfum  Woman EDT

Roccobarocco

Roccobarocco Fashion Parfum Woman EDT

Ár:   9230 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ursus, Módosítva: 2017. április 24.

Összetevők: Feketeribizli, szeder, alma, ciklámen, hárs, gyöngyvirág, bazsarózsa, kínai enyvesmag, ibolya, ámbra, vetiver, mandulafa, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ursus

2013. június 22.

Kerestem azt a `buli-illatot` amit a `90-es években éreztem. Megtaláltam! Nagyon érzéki már-már fojtogatóan. De annyira szexi! Nagyon tartós és elgondolkodtató illat. Semmihez nem hasonlít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.