Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2015. január 14.

Kiadás éve: 2007

Illatkategória: virágos gyümölcsös illat nőknek.

Fej: licsi, mandarin, narancs, erdei szamóca és cassis

Szív: Casablanca liliom, magnólia, frézia, barack és rózsa

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, étcsokoládé és ambrette (pézsma mályva)

vanillacaramella.sweet

2016. február 3.

Én is kis mintát szimatoltam-teszteltem. Évekig ácsingóztam utána; most tesztelés után már nem bánom,hogy eltűnt a piacról és nem vettem. Licsi, szamóca, magnólia,kis pacsuli. Nagyon könnyed illat, abszolút nem tartós,nem erős, kis hatósugarú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

a12smuk

2015. május 2.

Kis mintám volt belőle,kifújáskor Versace Bright Crystal jutott róla eszembe,bár az illatjegyek között nem sok a hasonlóság.Sajnos a csoki rajtam egyáltalán
nem érvényesült,a virágos jegyek inkább.Tartóssága nem túl jó.Összességében erős közepes,nem különösebben maradandó alkotás számomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 2.