Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2009

Orr: Jean-Michel Duriez

Fejjegyek: vérnarancs, bergamott, mangó

Szívjegyek: sambac jázmin, orris gyökér, narancsvirág

Alapjegyek: pézsma, rózsabors, aszalt gyümölcsök

Csodás Rochas illat: Eau Sensuelle EDT :)!
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

zsazsi1

2018. július 7.

Ajándék volt egy vásárlás mellé - köszönönet érte mikkamakkának :-) -és örülök hogy kipróbálhattam! Közvetlenül felfújás után kicsit hátrahőköltem, amolyan "kölniillatot" éreztem, de gyorsan finomodott egy kellemes, citrusos, nyárias illattá. Engem a Saharienne-re emlékeztet, olyan semmi különös, de bármikor viselhető és bármikor jóleső frissítő nyári komfortillat. Ebben a kategóriában szerintem elég tartós is, három-négy fújás kitart jó fél napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

mikkamakka75

2018. április 29.

Èdeskès, mègis frissítő tavaszi-nyàri szellő. Vèrnarancs ès mangò egy jòadag ròzsaszín borssal megbolondítva, bergamottòl fűszeres-friss, narancsviràg ès jàzmin csak a hàttèrben. Tartòssàgàt àtlagosnak mondanàm, 1-2 òràn àt èrzem magamon (màs lehet, hogy tovàbb is èrzi rajtam..), ami az èn bőrömet ismerve, egy könnyebb nyàrias illat esetèben nem is olyan rossz teljesítmèny.
Kànikulàban nekem ez tùl èdes lenne, de most a meleg tavaszban kimondottan üdítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

Katica13-D

2016. június 13.

Nagyon szép illat, úgy legalább tíz percig. Az elkövetkezendő fél órában borzalom. Aztán semmi. Elillan, eltűnik.
No, de az első tíz perc az tényleg isteni. Tavasz, virágok, üdeség, a maga visszafogott módján. Már már boldognak érzem magam tőle. Aztán totál szétesik rajtam, valaniféle csípős, borsos elviselhetetlen valamivé. S végül eltűnik.
Viszont az üvege valami mesés... ha ez számít valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Viszont az üvege valami mesés... ha ez számít valamit.

zsokaw

2016. március 30.

Kaptam belőle egy pici mintát, télen elő se vettem, de most kipróbáltam, és azóta percenként szagolgatom, nagyon tetszik! Maga a tavasz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

SISINKA

2016. március 24.

Ez egy isteni tavaszi -nyari illat kulonleges nem hasonlit semmihez es foleg nem tucat illat,nem erezni minden masik emberen ami nekem nagyon fontos. :-) a reklamja is nagyon eltatlalta az illatkompozicio szellemiseget.párizs,tavasz, szerelem.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.