Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Kiadás éve: 2012

Fejjegyek: mandarin, bergamott, szecsuáni bors

Szívjegyek: ananász, mangó, fehér virágok

Alapjegy: pézsma

Orr: Jean- Michel Duriez

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. június 14.

Tesztert rendeltem,kupakja csak egy sima müanyag .Nagyon friss,üde,nyárra kiváló.Először fanyar,majd lassan bontakozik ki,már picit èdeskès is,de rövid ideig. Szecsuáni bors jelen van,gyümölcsők is,bergamott rendesen,nekem ez az illatvilágom!Nagyon tetszik! Szerintem tökèletes! A fanyarság az ott van ,èrzem.Fehèrvirágokat szintèn kièrzem. Szóval,teljesen rendben van. Fontos még azt elmondani róla, hogy nem édes! Inkább a citrusosság és fanyarság ami jellemzi, de egy 30 fokban ezért is lesz frissitő. Fiam elmondása szerint, finom, női illat, egészen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 14.