Rochas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. február 22.

Fejjegyek: körte, bergamott

Szívjegyek: narancsvirág, gyöngyvirág, heliotrope

Alapjegyek: szantálfa, tonkabab, pézsma

Rochas Mademoiselle Rochas Couture EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Yeticica

2021. március 13.

Nahát!
Kezdeném azzal, hogy gyönyörű az üvege, a masnija, a kupakja, igazán minőségire sikeredett a tálalás!
Illik is az illathoz amit ez a pompás csomagolás rejt, ugyanis rajtam nagyon hasonló, mint a Dior ház Poison Girl-je. 90% az egyezés , amit később más fragrantikas illatmániások is megerősítettek.
Ugyanaz az édes, balzsamos alap, igazából nem meglepő, mert az alpajegyek megegyeznek.
Az eleje jatekosabb és gyümölcsösebb, mint a PG, és nekem emiatt jobban is tetszik.
Viszont ez az illat nem én vagyok, mint ahogy ugyanez fogalmazódott meg bennem annak a használata során is (pedig nekifutottam többször, becsülettel).
Tartós,.nagyon nőies illat, ha valakinek túl drága opció a Dior, lehet ezzel egy próbát tenni, abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Nahát!

Erikaaida

2021. március 10.

Sajnos nekem nem jött be, pedig jó áron van és tartós is. Párom azt mondta olyan illata van, mint a leégett porszívónak...A heliotróp-tonkabab kombináció szerintem a ludas. Meleg időben fullasztó lehet. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Vaslady

2019. május 23.

Nahát,Ő egy kellemes meglepetés.
Már az üvege is tetszett a polcon az újdonságok között,és az eladólány is ajánlotta.
Az egyik csuklómon Ő a másikon a Moschino arany üveges illata jött haza.
Persze a Moschino elnyomta őt,de nem számit :-D.
Kedves édes heliotrópos gyümis illat,pontosan jó ebben a májusi őszben :-D.
Van mélysége,nem unalmas,és olyan szép az üvege is a fekete masnival :).
Vásárlás esélyes,azt hiszem megint szerelembe estem,még jó,hogy folyamatosan van ilyen-olyan kupónom,amit levásárolhatok :-D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Nahát,Ő egy kellemes meglepetés.
Az egyik csuklómon Ő a másikon a Moschino arany üveges illata jött haza.
Persze a Moschino elnyomta őt,de nem számit :-D.
Kedves édes heliotrópos gyümis illat,pontosan jó ebben a májusi őszben :-D.
Van mélysége,nem unalmas,és olyan szép az üvege is a fekete masnival :).