Roger & Gallet

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Cintia04, Módosítva: 2018. május 23.

Kiadás éve: 2015

Parfümőr: Francis Kurkdjian

Fejjegyek: fügelevél, füge nektár, füge

Szívjegyek: fás jegyek, pacsuli

Alapjegyek: füge nektár, pézsma

RITKASÁG! Roger & Gallet Fleur de Figuier EDP - Csere is!
Ár: 16.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép szerint (dobozában), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kvin

2021. április 23.

Az édes-gyümölcsös illatokat nem, viszont a zöld-fügéseket szeretem. Ezért érdekes kísérelt volt, mit tud nekem nyújtani ez a kombináció.
Felfújás után kissé csalódtam, berobban a lekváros édesség, rajtam kissé narancsos, a jól megérett édes fajtából, a leve, ami után ragad a kezünk.
Pár perc múlva van egy biztató változás, kezd bekúszni a füge igazi valója, bőrével, levelével együtt, amit a pacsuli hoz ki, de önmagában nem igazán észrevehető. Sajnos ez nem tart sokáig, hamar megnyugszik és marad egy kellemes, természetesen lédús gyümölcsös édesség.
A fás jegyek is elhalványodnak az édesség árnyékában - leginkább a kissé púderes leszáradású pézsma mellett érezhető - , ami mindent körül leng, viszont legalább nem cukrosan, hanem nagyon természetes módon. Abszolút nőies, meleg, komfortos édesen gyümölcsös illat, nem igazán az a kimondottan fügeillat, ezért aki ilyet keres, annak csalódást okozhat.
Egyáltalán nem mondanám nyárinak, szerintem bármikor viselhető annak, aki szereti ezt a kategóriát. Ráadásul a szilázsa nagyon hatásos, egy fújás után kb. 5 méteres körzetben árad rólam (meg is jegyezték), csak éppen az elvárásaimhoz képest nem igazán érzem különlegesnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.