Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Megjelenik benne a pink, a lila számtalan árnyalata egyszerre, dinamikus, vonzó, különleges és vagány stílussal ruházza fel használóját."

SowhatNoemi

2019. szeptember 23.

nagyon kiemeli a barna bőrőmet így jár után és van egy halvány csillámos visszaverődése ami miatt nagyon különleges színe van. nem láttam még hasonlót én nagyon megszerettem :D arról nem is beszélve h 1 nap után már látható és érezhető a hidratáló képessége

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

NaturAnna

2019. július 2.

szeretem ezt a színt. kellőképp matt és fényes. ilyen átmenetes..lila az alapja, de ha fény éri akkor a rózsaszín árnyalata csillan vissza. all black szettekhez nagyon sokszor fel tudom venni, nagyon kiemeli a kék szememet ez a tónus:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.