Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 1.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A nude szín a bőr színhez közel álló púderes, rózsaszínes árnyalat.
  • Variálható akár élénkebb árnyalatokkal is, hiszen mindkét változattal nagyon jól mutat.

NaturAnna

2019. augusztus 5.

sok ajakbalzsamot kipróbáltam aminel remeltem h termeszetes hatast kapok es most vegre ez olyan amilyen akartam :D himalaya-t hasznaltam eddig mert nagyon szerettem de ez a termeszetes rosa sokkal tartosabban hidratalja!csudijo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

almandafalk

2019. június 14.

Nagyon szuperül hidratál, puha ajkaim lettek tőle egész hamar. Nem szárítja az ajkamat, mint a többi ajakápoló, amibe vazelint raknak, hogy jobban szárítsa a száját az embernek. Mivel Nude, sok sminkhez is tudom hordani, és mégsem feltünő, de ad egy kis fényt az ajkaimnak. Elégedett vagyok, nekem biztos megvan a választott ajakápolóm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.