Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Gyönyörű rózsaszín tónusú ajakápoló, színében a „Magenta” árnyalatához hasonló, kevesebb lilás átfedéssel.
  • Gyöngyházfényű pigmentek által csodálatos fényt biztosít.
  • Friss intenzitás jellemzi, fiatalos, szintén dinamikus, halvány szín.
  • Remekül mutat egy natúr, kevésbé sminkelt arcon is, mégis hangsúlyozza annak szépségét.
  • Hidratál és homogén színt biztosít. Nőies, élénk, mégis visszafogott.
  • Természetes összetevőket tartalmazó pigmentált ajakbalzsam.

HeythereDilayla

2019. szeptember 4.

azt szeretem benne hogy bármikor fel lehet tenni, annak ellenére hogy színezett ajakápoló. ombre hatást keltve színátmenetes hatást kölcsönöz és jó az íze, illata is.az összes bőrkeményedés, repedezés eltűnt a számról, selymes meg minden :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

MistyReka

2019. július 10.

nagyon kevés sminket használok, alapvetően nem vagyok a híve a sok sminknek. ajakápolóként mégis fel tudja dobni a látványt és enyhe rózsaszínes fényével ápol és kiemel:) tök jóó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.