Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Színtelen, kellemes illatú
  • Segít megvédeni az ajak vékony bőrét és a sminktetoválásokat a nap káros hatásaitól
  • Ajkunk ápolt és hidratált, tetoválásunk pedig élénk színű és intenzív marad
  • Természetes összetevőket tartalmaz

HeythereDilayla

2019. július 3.

Én nagyon imádom. Ez a kedvencem! a párom mindig dicséri a puha számat, én pedig imádom az ízét és illatát <3 kellemesen édeskés, és ráadásul káros sugárzás ellen is véd..akár kisebb sebekre, bőrirritációra is rákenhetem:) egyszerűen nincs jobb:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

PetraPO

2019. június 12.

Áttetsző ajakápolóként rengetegszer használhatom, bármilyen alkalomról is legyen szó. Az illata (és az íze is,nyamnyam) vanília miatt rendkívül kellemes, nekem mindenképpen a kedvenceim közé tartozik. 1-2 nap után érezhetően selymesek és puhák lettek az ajkaim. Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.