Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Színtelen, kellemes illatú táplálás és védelem a mindennapokra!
  • Egy forró, nyári napon vagy szoláriumozás alkalmával elengedhetetlen ajkaink védelme.
  • Segít megvédeni az ajak vékony bőrét és a sminktetoválásokat a nap káros hatásaitól.
  • Ajkunk ápolt és hidratált, tetoválásunk pedig élénk színű és intenzív marad.

PetraPO

2019. július 30.

Mindkét sunny ajakápoló megvan!!! ha az egyiket a kabátomba felejtem, a másik biztosan ott van a táskámban, és ugyanígy fordítva :D ebben az időjárásban sose lehet tudni, mikor fúj-esik, vagy süt-tűz a Nap szóval fő a biztonság!:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

SowhatNoemi

2019. június 26.

VÉGRE! egy normális ajakápoló..nem hittem h létezik mert annyit próbáltam már. nekem a nyár mindig nehéz az izzadás okozta bőrzsírosodás miatt mert semmi nem marad meg a bőrömön..ez végre fent marad és hidratál meg az illata is jó. ezt már szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.