Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Színtelen ajakápoló, szolid, semleges illattal, amely tökéletes választás minden alkalomra, természetes összetevőinek köszönhetően naponta többször is alkalmazható.

NikolSelection

2019. július 19.

Most jöttünk haza horvátországi nyaralásból és egyik barátnőm párja rendszeres használója lett az unisex-nek. lőttünk pár képet a tengerparton és még a rosa is kirakott minket storyba:D nagyon szupi kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

almandafalk

2019. június 21.

Nagyon tetszett apukámnak is apák napja alkalmából, más ajakápolók vagy nagyon drágák és beszáradnak, vagy jobban szárították a száját. A barátomnak is megvásároltam, apukám jó visszajelzései miatt, és most mindenki boldog!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.