Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Lágy erdei gyümölcs tónusú ajakápoló, amely finoman ötvöződik a piros egyes mélységeivel, így eredményez egy nagyon elegáns, különleges színhatást.
  • Hidratál és finom színt kölcsönöz. Használat után ajkaink valóban egy feszes, élettel teli, intenzív színhatást nyernek, mint egy érett, lédús málna.
  • Szexi, ellenállhatatlan mégis visszafogott külsővel ajándékoz meg az izgalmas hétköznapokban vagy egy barátokkal töltött hétvége alkalmával.
  • Ajkaink ápolásához ajánlott természetes összetevőket tartalmazó pigmentált ajakbalzsam, ezért naponta többször is frissíthetünk színén és tarthatjuk fenn a természetes ápolást.

MistyReka

2019. július 17.

nekem nagyon tetszik a színe, rúzsos hatása van és nagyon szép telt ajkakat kölcsönöz :D nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

PetraPO

2019. június 20.

Tök jó, hogy a tengerparton is, ha más smink nem is lehet rajtam, de a számnak szép,élénk és vagány színe lehet, miközben nem is szárítja, és bármikor le lehet törölni, mivel balzsam állagú, és nem válik szét, folyik el, mint pár tartós rúzs, vagy ajakápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.