Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A Lip Care termékcsalád hangsúlyos, sötétebb árnyalatú tagja a bronzhoz hasonlóan egy elbűvölően meleg, csillogó barna színt képvisel és kölcsönöz az ajkaknak.
  • Felidézi a forró, nyári esték hangulatát és egy melegebb, barna bőrtónus remek kiegészítése lehet.
  • Gyöngyházfényű pigmentjei által csodálatos fényt biztosít.
  • Letisztult hangulatának köszönhetően a hétköznapokban is remek választás, természetes összetevőinek köszönhetően pedig naponta többször is alkalmazható.

NaturAnna

2019. szeptember 25.

szigoruan csak naturalis termekeket hasznalok. nagyon odafigyelek a borom, hajam egeszsegere. tobb baratnom is ajanlotta akik ugyanugy termeszetes hivok h probaljam ki mert bevalt nekik. gondoltam megosztom mindenkivel h ha valami akkor ez termeszetes, nem allatokon tesztelik. mindenki vegyen peldat!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

MistyReka

2019. augusztus 21.

nagyon kevés szines ajakbalzsam megy a bőrszinemhez meg a szememhez..ennek a bronzos rosa-nak nagyon szép szine van meg enyhe csillogása, ami pont kiemeli a szám ívét de nem veszi el a figyelmet! kellemes!!:*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

daniellafromtheblock

2019. június 21.

Ajándékba kaptam, kozmetikus barátnőmtől, lényegében tesztelni. Az elmúlt időszakban a tusfürdőtől kezdve a samponig, mindent amit lehet lecseréltem természetes összetevőkből álló termékekre, így örültem, hogy ez is az. Igazából, minden igényed kielégíti amit egy ajakápolótól elvársz. Hétvégén voltunk strandolni és egész jól rajta maradt a számon ami meglepett. Szóval ha fontos neked a minőség akkor próbáld ki mindenképp. Hiába kaptam ajándékba, örömmel ki is fizettem volna érte ezt az összeget mert elégedett vagyok vele. De kap is a barátnőm cserébe egy csokit:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.