Rosa Herbal Skin Care

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: PetraPO, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Lágy rózsaszín tónusú ajakápoló, melyben a lila dinamikussága is feltűnik ha megcsillan rajta a fény.
  • Izgalmas színváltásának köszönhetően valóban egyedi hatást kölcsönöz.
  • A rózsa szenvedélyes színe, a tisztaság púderes illata a nőiesség valódi érzésével ajándékozza meg használóját.
  • Merész mégis visszafogott hangulat jellemzi skálánk rózsás tagját.
  • Ahogy minden ajakápolónkat, úgy ezt a terméket is napi többszöri használatra fejlesztettünk ki, hogy egész nap élvezhető legyen tündöklő hatása.
  • Hidratál, táplál és természetesen természetes!

NaturAnna

2019. szeptember 16.

nagyon tetszik ez az enyhe rózsaszínes árnyalat mivel én nem szeretem a szám színét ezért ez így tök szépen felváltja. épp annyi színt ad amennyi nem sok :D szép sima lett az ajkam tőle :*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

HeythereDilayla

2019. június 26.

Ha őszinte akarok lenni, eleinte nem hittem benne, hogy ajakápoló ennyire gyorsan lesz látványos. Márciusban kezdtem el használni a hideg miatt, épp egy Carmexről váltottam...hát...klasszisokkal más,érezhető a hatás. Már azóta beszereztem 4 félét ezekből a ROSA-kból, és imádom váltogatni akár kedv,időjárás,események alkalmával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.