Rose Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Ecsetek

Rose Cosmetics sminkecsetek szettben, négy anonim kiegészítővel
Ár: 1500 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, fóliás, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni MPL- vagy Foxpost-küldemény, személyes találkozás nincs.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bkgbrll23

2017. március 29.

Korulbelul masfel eve megvan egy ilyen markaju parszaz forintos pirosito ecsetem es azota is szuperul mukodik. Komolyan szerintem egy szala se hullott ki azota. En nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

JErzsi

2016. november 9.

Ahhoz képest, hogy egy 300 Ft-os ecset, amelyet az Ázsia Centerbe szereztem be, nem is olyan rossz. Már kb. 1 éve használom, csak arra, hogy a szemhéjfestéket felvigyem a mozgó szemhéjamra és arra tökéletes. Heti tisztítás során még nem vesztett a szőréből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.