Rose Nail

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smileyzso, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk. Gyönyörű csillogást biztosít a körmöknek .

Kiszerelés: 16 ml

nadalandy

2016. január 24.

Katasztrófálisan rossz. Még az a lakkom is egy nap alatt megtörik a szélén, ami máskor 5-6 napot simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

sabrirory

2014. április 14.

Az első átlátszó lakkom, amit teljesen elhasználtam! Nagyon könnyű volt vele dolgozni, enyhén folyós állaggal bírt, de ez csak segítette az eloszlatást. Viszonylag gyorsan meg is száradt. Régen volt ez, sajnos nem emlékszem hol vettem ( talán Rossmann?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

smileyzso

2013. május 24.

Egy nagyon olcsó körömlakk ami gyönyörű csillogást biztosít :) .
16 ml és csak 350 ft .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

Egy nagyon olcsó körömlakk ami gyönyörű csillogást biztosít :) .
16 ml és csak 350 ft .