Rose Nail

Ár:   250 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni, Módosítva: 2014. június 25.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Rose Nail márka új körömlakkjai. Csomagolásuk teljesen eltér az előzőektől. Kétféle kiszerelésben kapható.

Ennie86

2018. november 25.

Olcsó és kb olyan rossz is. Csíkoz, az életbe nem szárad meg, és diszperzit szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

sailorluna

2018. szeptember 7.

kb. soha nem szárad meg, ragacsos marad, ráadásul büdös, fojtogató szaga van. olcsó, de ócska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Csipetke

2018. augusztus 8.

Hét ez nagyon rossz. Felkenni sem lehet szépen és nem is fed szépen. Két rétegen is borzalmas. Nem beszélve arról, hogy meg sem szárad. Rég volt ilyen sz..r a kezemben. Talán még tini koromban sem volt ennyire gagyi körömlakkom mikor elkezdtem festegetni a körmöm és a 100Ft.-os boltba vettem magamnak. A szaga is borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Gyorsan lejön, de amíg fent van szép és intenzív a színe egy rétegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyorsan lejön, de amíg fent van szép és intenzív a színe egy rétegben is.

javi

2018. augusztus 3.

Mi ez a második összetevő??? Hogy lehet egyáltalán valami ilyet forgalomba hozni? Repül a kukába. Amúgy is az egyik legrosszabb minőségű lakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

adriabiro

2018. január 29.

hihetetlenül gagyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

hihetetlenül gagyi

melcsi55555

2017. március 28.

Szép színek de nem tartósak. 1 nap után lekopnak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Szép színek de nem tartósak. 1 nap után lekopnak :(

platinakuka

2017. február 28.

Szegény, kidobtam a kukába, három használat után. Pedig olyan szép színekben lehetett kapni, egész állványon álltak sorba, sima, gyöngyházas, dekorlakk, stb.
Sokkal büdösebb, mint a többi lakk, és ezer év, mire megszáradt. Utána még persze simán meg tudtam nyomni bármivel -.-"
Még a filtteres dekorlakkokat sem tudtam használni, a szivacs nem szívta be az átlátszó lakkot!! :D Míg a többi márkáét igen.
Nem hinném, hogy csomagolásfüggően sz.r.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Nem hinném, hogy csomagolásfüggően sz.r.

Banszky

2016. december 31.

Azt a gagyi mindenit. Ahhoz képest amit "tud" még drága is volt. Főleg,hogy én 350-ért vettem :'D Lepattogzik,nehéz felkenni,igazi gagyi hatás. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

krdori

2016. december 9.

Szokásos "eurósboltos" bevásárlás közben akadt meg a szemem egy szép nude színen, 250 Ft volt, gondoltam adok neki egy esélyt.
De katasztrófa! Próbaképp egy alaplakkal kentem fel az egyik körmömre. A színe szép volt, de a szagától rosszul lettem. A tartósságát már meg se említem, órákig száradt az az egy körmöm, de még így is sikerült elmaszatolni.
Nagyon-nagyon-nagyon nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Nagyon-nagyon-nagyon nem ajánlom!

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.