Rose Nail

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   16-18 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foldiep3r, Módosítva: 2013. január 11.

Kiszerelés:   16-18 ml
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2017. szeptember 3.

Barátnőtől kaptam,gyenge fedése van, csak többrétegben fed,egyébként szép zöld színe volt,de baromi büdös volt,és amint megláttam,hogy az első összetevője mi, azonnal kidobtam,biztos nem vennék többet,emiatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Stella1993

2017. március 23.

szerintem a legjobb az olcsóbb kategóriában. a szaga engem egyáltalán nem zavar, hiszen mindegyik körömlakk büdös. egy piros árnyalat már 3-4 éve a fiókomban csücsül, néha előveszem, de még mindig kb félig van. kicsit sem száradt be ez idő alatt, és nagyon intenzív, erős a színe. ma sikerült beszereznem a márkától egy kék árnyalatot is, ami legnagyobb meglepetésemre mattra száradt. kicsit meglepődtem ugyan, de tetszett az eredmény. jobban mutat, mint a több ezer forintos társai, szóval nekem nagyon bejön :) ja és 300 forint körül mozog az ára ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

bettina28

2016. december 18.

Konkrétan falfesték szaga van. A fedésével és állagával és tartósságával nem volt bajom egyáltalán de a falfesték szaga miatt úgy érzem hogy nagyon silány minőséget kenek a körmeimre.. Nem veszek több ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

lovecreams

2016. augusztus 15.

Senki ne vegyen ilyet, borzalmas..szerencsére ajándékba kaptam egy fekete színűt, szóval azt a kevéske pénzt sem én költöttem rá..:DD Egy jó tulajdonságot sem tudok róla mondani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Krampusz

2016. július 30.

Legrosszabb ellenségemnek sem vennék ilyen körömlakkot.

Amíg az üvegben csücsül, szép, de nehezen lehetett felkenni, rekordidő alatt jött le.

Nem emlékszem már, melyik színárnyalathoz volt olyan 6 éve "szerencsém".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Legrosszabb ellenségemnek sem vennék ilyen körömlakkot.

Nem emlékszem már, melyik színárnyalathoz volt olyan 6 éve "szerencsém".

anile

2016. január 11.

A 07-es blueberry árnyalat van meg. Felkenés után már pattog is le.
Ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

A 07-es blueberry árnyalat van meg. Felkenés után már pattog is le.
Ne vegyétek!

Luckuska

2015. december 11.

Épp ma dobtam ki két lakkom közül az egyiket. Amelyik kidobásra került használhatatlan volt. Csillámos fajta, de ahogy felkentem szinte azonnal kopott is le a körmömről. Bármivel próbálkoztam, nem akart jó lenni, így négy év múltán meguntam tárolgatni. Előnyére szól, hogy csak most kezdett el minimálisan besűrűsödni, de ez mindegy, ha közben használni nem tudtam. A másikat viszont imádom, szintén négy éves lakk, nem a csillámos fajtából. Gyorsan szárad, nem sűrűsödik, és bírja fedőlakkal egy hétig is akár. Lehet, hogy csak nekem volt szerencsém az egyetlen egy használható példányhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

kissbianka81

2015. május 28.

Egyszerűen használhatatlan! Nagyon nehezen szárad, gyorsan kopik és elszínezi a körmöt. Üvegben nagyon szép a színe, de inkább hanyagoljátok ezt a terméket !(Az enyém 20-as árnyalatú.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Bnemrita

2014. november 10.

Borzasztó! Ma reggel kentem be a körmeimet vele, minimum 2-3 rétegben mind, de már pattogzik le, pedig még csak dél van. 5 órát bírt ki. Igaz, gépelek ezerrel, na, de akkor is. Ez nagyon sz...r! Nem ajánlom senkinek. Ja, blueberry színben van meg, üvegben szép a szín, de a körmön... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 10.

Baabbii95

2014. október 20.

Én ajándékba kaptam a 29es árnyalatot belőle. Pirosos sötétrózsaszínhez tudnám hasonlítani a szinét.
Első használatkor 10-15 másodperc alatt megszáradt, örültem is neki. Könnyen eloszlatható.
De aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem tartós. 3óra múlva már kezdett lepattogni lekopni a körömvégeintől kezdve és már aznap le is kellett szednem mert nagyon csúnya volt úgy.
A lábkörmeimre használom mert ott legalább sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

A lábkörmeimre használom mert ott legalább sokáig megmarad.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.