Rossmann

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illusia, Módosítva: 2013. július 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Best View "Minden az egyben" oldat lágy kontaktlencsékhez + Fehérje-eltávolítóval

Kiszerelés: 100 ml, 360 ml

Phmb 0,0001%,  Edta 0,01%,  Pluronic Puffereit,  Steril, Izotóniás Oldatban (Ph Érték 7,35)

Vivi629

2020. október 20.

Nem vettem észre jelentős különbséget ez és a 4-5x ennyibe kerülő társai közt. Nem bántja a szemem, tisztítja a lágy lencséimet, nekem a csomagolása sem zavaró. Évek óta ezt használom és nem is tervezek váltani, abszolút bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

KuliKali

2019. november 7.

Olcsóbb folyadék után nézve ezt találtam az oldalon. Nekem nagyon bevált, bár még soha egyetlen folyadékkal sem volt problémám (max az árukkal). Nálam is jelentkezett a lerakódás,de nem zavaró. Tökéletes és nagyon baráti áron van. Nem mindig van a Rossmannban (és már nem ilyen a csomagolása meg az ára is 800 ft lett),ha pedig van, nagyon hamar elkapkodják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

doreen

2019. május 25.

2012.okt.: amikor megkaptam a kontaktlencsémet még optic free-s folyadékom volt. ezt ajánlotta az optikus. nem volt vele semmi gond, kicsit drága de ezen kívül semmi. aztán elfogyott, és a rossmann volt a legközelebb. ott vettem egy ilyet. 360 ml volt kb. 1200 ft. hát nevetségesen olcsó az optic free-hez képest. azóta csak ezt használom, semmi gondom nincs vele, teszi a dolgát, tökéletes!

szerk.: Évek óta ezt használom, eddig nem volt vele problémám. Olcsó és jó. Viszont most egy ideje úgy érzem nem tisztít eléggé, homályosan látok. Illetve egy lencsémet ki is kellett dobni, mert hiába tisztítottam annyira szúrt, hogy nem lehetett használni. Nem tudom a folyadék miatt történt-e vagy sem, most kipróbálok egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Kunocska

2019. február 19.

Nekem nagyon bejött.
Eddig az Iwear multiclean plust használtam.
A balszememet nagyon szúrta a lencse, hiába műkönnyeztem.
Gondoltam kipróbálok másik folyadékot. És szuper. Nem szúrja a szemem a lencse, jobban hidratálja a folyadék.
Ahogy mások is írták tényleg fehér lerakódás lesz a lencsetartóban. De ezt leszámítva nekem nincs vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Nekem nagyon bejött.
Eddig az Iwear multiclean plust használtam.
A balszememet nagyon szúrta a lencse, hiába műkönnyeztem.

miti08

2017. július 5.

Eddig semmi bajom nem volt vele. Eleinte mintha szárította volna a szemem, de mostanra ez is elmúlt. Viszont az üveg kialakítása szerintem is borzalmas. Túl nagy a lyuk a száján, így mindenhová megy a folyadék, csak a kis tégelybe nem. Ettől függetlenül, mivel teszi a dolgát megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Orsi0401

2017. március 7.

Semmivel nem tud kevesebbet, mint a 3-4szer többe kerülő nagy nevű folyadékok. Az én érzékeny szememet soha nem irritálta. Kolléganőmmel együtt több éve használjuk és igencsak meg voltunk lőve mostanában, mert átépítik a helyi Rossmannt és nem tudtunk hozzájutni, még online sem, mert nem volt raktáron. Mindenkinek szívesen ajánlom,aki nem akar feleslegesen 4-5ezer forintot kidobni egy tárolófolyadékra. Tudja azt, amit a nagyok. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 7.

Timo

2017. március 5.

Kipróbáltam,hátha tud annyit mint a drágábbak.Az én szemem kiszáradt tőle.Tartaléknak jó volt,ha az aktuálisból kifogytam,és 1-2x újravettem hátha megszeretem.De ez nem lett szerelem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

kisizé

2017. január 2.

Nos, első tapasztalatok: eddig az iWear folyadékát használtam, azonban kicsit sokallottam az árát (3700 körül), főleg h a 3 havi lencséhez 1 üveggel nem is elég... így ezt megvettem, gondoltam mi lehet a különbség? Zongorázni lehet a különbséget praktikum szempontjából: nagyon nem praktikus ez a csavaros zár, ha folyadékos kézzel akarja az ember bezárni, nem könnyű a dolga. Ezt már csak tetézi az, hogy mindig olyan lesz a keze, mert az üveg szája katasztrófa! Az iWear nagyon pici lukú, rendesen spricceli a folyadékot, ennek akkora a luka, hogy csak kifolyik a dolog, vagy csak csöpög... a lencsét nagyon nehéz megtisztítani vele.
A folyadékkal egyébként nincs gondom, mondjuk csak 1x használtam eddig. Ez a csomagolás viszont nagyon lelombozott... meggondolom, hogy újraveszem-e (nem reklám, csak az összehasonlítás végett: az iWearnak felpattinthatós a kupakja és még kontaktlencse tartót is adnak hozzá, ennél ezek hiányoznak)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

borb.biaa

2016. szeptember 24.

Én is már évek óta használom, és szerintem is tökéletes, nagyon jól tisztítja a lencséket, és semmivel sem tud kevesebbet, mint a többszörösébe kerülő iWear stb. kontaktlencse folyadékok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

allebag2

2016. szeptember 6.

Szuper termék. Évek óta ezt használom (otthon a nagyot, utazáshoz a kis kiszerelést), tökéletesen tisztítja és ápolja a lencséket, semmivel nem tud kevesebbet, mint a 4x annyiba kerülő folyadékok. Ár-érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.