Rossmann

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissC, az összetevőket feltöltötte: Guffyyy, Módosítva: 2020. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A BEST VIEW kontaktlencse folyadék kifejezetten lágy kontaktlencséhez lett kifejlesztve. Tisztít, fertőtlenít, eltávolítja a fehérjét és a lencse tárolására is alkalmas.

vkata96

2019. május 27.

Úgy látszik, nekem szerencsém van vele :D Nekem sokáig fogalmam se volt, hogy drogériában is lehet kapni kontaktlencse oldatot, és én naiv mindig mentem a Vision Expressbe vagyonokért oldatot venni. Aztán jött a megvilágosodás, és megvettem ezt. Ugyan olvastam a véleményeket, de gondoltam próba szerencse. Az állaga kicsit sűrűbb, mint az optikásoknak, és a fehérje is jobban kicsapódik, de ezek nem is igazán zavarnak, mert a szememnek semmi baja tőle, és a kontaktlencse is épségben van :D Maradok ennél.

UP: többször újravettem már, de a legutóbbi már nekem se stimmelt tényleg. Nem tisztította meg a lencséket, még több fehérje csapódott ki és folyton szúrta a szemem a lencse. Nem tudom mi történhetett, lehet hogy új az összetétel, de az biztos, hogy a Dm-essel semmi ilyesmit nem tapasztaltam, átálltam arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

ausmorzs

2019. május 26.

Mi is elég sokat használtuk, és mintha homályosabban látnánk a lencsével.
Sokszor a fehérje és más szennyződés is ott van a lencsén miután egy éjszakát ázott benne... Plusz a tartó menetére is vastagon rárakódik valamelyik só belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Mi is elég sokat használtuk, és mintha homályosabban látnánk a lencsével.

MissKenedy

2019. május 23.

Borzalmas. Mint kiderült az utóbbi időben neki köszönhetem, hogy hetente begyulladt a szemem és mindig 3-4 nap szemüveges napot kellett tartanom. Majd egy nap kontaktlencse után megint. Ezt 2 lencsével csináltam végig, mert azt hittem a lencsével van gáz, vagy kötőhártya.
Aztán egy szemész elmagyarázta, hogy hiába van ráírva, egyáltalán nem oldja le a fehérjét a lencsémről, megvizsgálata, tele volt, ráadásul tiszta kosz volt a lencse hiába volt a tiszta folyadékban. Nekem is folyamatosan fehér lerakódás képződött ami aztán beleesett a folyadékba. Fini…
A szemész ajánlotta a dm-es társát, hogy az valóban használ, most azt tesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Vicus

2018. október 2.

Én napi lencséhez használom, mert néha felhasználom őket újra (tudom, hogy nem kellene :D). Nem irritálta a szememet (még), viszont érezhető, hogy az előző, "normális" folyadékommal mennyire más volt. Biztosan nem fogom ezt úra venni, akármilyen olcsó. Ráadásul nekem is lerakódás képződött a tartó oldalán, alján, eléggé zavaró.

Update: közben el kezdtem használni havi lencséhez, és ezzel viszont nem rossz. Negatívumot nem tapasztaltam, kivéve a lerakódásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

missmomsen

2018. augusztus 23.

Megérte kipróbálni, azért, hogy többet ne vegyek ilyet :( A lencsém már kb. 2 hét után használhatatlan volt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

RDTIMI

2018. augusztus 6.

Mindig optikában vásároltam a tisztító folyadékokat, nem is gondoltam, hogy drogériában kapható. Az ára nagyon kedvező, ezért kipróbáltam. Nagyon fura, hogy csúszós, sűrű állaga van, az eddigi folyadékoknak amiket használtam víz állaga volt... Problémát nem okozott, az érzékeny szememet sem csípte, viszont két hét után homályosabb-kényelmetlenebb lett a lencsém, nem tudom, hogy emiatt, vagy a lencse volt nagyobb strapának kitéve a strandolás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

fdorottya

2018. május 28.

Nagyon rossz termék. Nem tudom mit csinál a lencsékkel, de nem tudom betenni a lencsét, mert egyszerűen nem tapad a szememhez. Ha végre sikerül betenni, akkor kettőt pislogok és félbehajlik a lencse. Ha ez még nem lenne elég, akkor nem csipi a szemem, hanem marja. Itt még nincs vége. Mióta ezt használom a lencsém gyűjti a port, ez miatt bök, szúr a lencse. Kisebb meló kipislognom. Semelyik más tisztítófolyadéknál nem vettem még észre, hogy ilyent csinálna. Ami a legrosszabb az egészben, hogy másnap is ég még a szemem tőle és ki van száradva. Kuka kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

ritabokros

2018. április 26.

Egyszeruen borzalmas. Januar elejen vettem egyet, mondvan kiprobalom, mert azert csak olcsobb, mint a PureMoist. Tegnapig probalkoztam, akartam szeretni, amikor is ebed kozben ketszer hozzaertem zsebkendovel a szememhez (allergia szezon) es MINDKETSZER ki kellet halasznom a szemembol a felbehajtodott lencset (20 perces muvelet). Annyira szaraz volt a szemem, hogy kb a szemhejamhoz nyulastol mar ez tortent. Feltem is, hogy meg se talalom. Hazafele vettem is egy PureMoistot, mar ma reggel sokkal jobb allapotban voltak a lencseim, a szemem azota nem viszket, es nem szur.
Nagyon szaraz, nap vegeig nem birtak a szemeim ezzel a folyadekkal. Folyton szurt is a lencse, tobbszor at kellett mosnom, az ejszakai azas nem tisztitotta meg rendesen. A masik pedig, aminek igazan arulkodo jelnek kellett volna lennie, hogy a lencse tarto szelen allandoan feher reteget hagyott, amit le lehetett huzni egyben mint a gumit, kb mint a vizko (odafolyt mikor ontottem bele). Ne mondja nekem senki, hogy ez egeszseges es normalis! Nagyon banom hogy megvettem, mostantol nem kiserletezem, maradok a dragabb de sokkal kenyelmesebb PureMoistnal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

hszonja

2018. március 18.

Ár-érték arányban szerintem kitűnő. Használtam már optikás magasabb kategóriás terméket is, de a tapasztalatom alapján nem nyújt többet mint ez a termékecske - ráadásul egy komplex termékről beszélünk. Semmilyen irritáció nem lépett fel nálam, bátran tudom ajánlani mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

krisztina-g

2018. január 18.

Nem tisztítja rendesen a kontaktlencsét. Volt, hogy napközben ki kellett venni a lencsét, annyira elviselhetetlen szúrt, mintha apró porszemek lettek volna a szememben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.