Rossmann

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 db ampulla   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2018. június 19.

Kiszerelés:   15 db ampulla
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Best View szemcsepp megvédi és nedvesíti a szemfelszínt és síkossá teszi azt. Hosszan tartó enyhülést nyújt a következő tünetek esetén: - fizikai igénybevétel, pl.: kemény vagy lágy kontaktlencse viselése, vagy diagnosztikai beavatkozás esetén - környezeti hatások, pl.: klímaberendezés, szél, hideg, száraz levegő vagy a levegő szennyezettsége pl. cigarettafüst által - szemfáradtság intenzív figyelem esetén, pl.: monitor, mikroszkóp nézése, vagy hosszas autóvezetés. A praktikus egy adagos kiszerelés (ampulla) lehetővé teszi, hogy akár otthon, akár útközben tisztán és biztonságosan alkalmazza a szemcseppet.

nkatika

2018. május 29.

Beírtam az összetevőket, de admin nem fogadta el, hátha segít valakinek:
Natriumdihydrogenphosphat
Natriummonohydrogenphosphat
Tisztított Víz
Natriumchlorid
Natriumhyaluronat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Beírtam az összetevőket, de admin nem fogadta el, hátha segít valakinek:
Natriumdihydrogenphosphat
Natriummonohydrogenphosphat
Tisztított Víz
Natriumchlorid
Natriumhyaluronat

Katie

2017. október 15.

Kontaktlencsét használok, úgyhogy jól jött, hogy kaptam ebből 2 dobozzal anyukámtól. Eddig még csak egy darabot használtam el az első dobozból (nincs szükségem túl gyakran szemcseppre), és teljesen okés, nem irritál. Az egyetlen dolog, ami nem igazán tetszik, az az, hogy a kis ampullák nem visszazárhatóak, így ha kinyitok egyet, akkor vagy muszáj elhasználni az egészet (nekem elég szokott lenni 1, vagy legfeljebb 2 csepp 1-1 szemembe, és egy ampullában kb. 8-10 csepp van összesen), vagy ki kell dobni a maradékot. Tudom, pont az lenne a lényege, hogy higiénikusabb, de így, hogy én ilyen keveset használok belőle egyszerre, számomra nem túl környezetbarát, hogy csak kb. a negyedét tudom elhasználni. Inkább azoknak jó ez a kiszerelés, akiknek hajlamosabb száradni a szemük és el kell csöpögtetniük egyszerre egy fél litert. Ennek ellenére kap négy csillagot, mivel az ötlet jó, és nem a termék hibája, hogy az én szememnek egyszerre nem kell sok szemcsepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

AkInImOd

2017. július 7.

Az egyik strandolós napom végén elkezdte valami borzasztóan csípni a szemem, annyira, hogy alig láttam (én ezt a naptej számlájára írtam). Szerencsémre volt Rossmann a közelben, ahol az eladó ezt a terméket tudta nekem instant megoldásként ajánlani. A 15 darabból négyet azonnal elcsöpögtettem a szemembe, annyira nem láttam... A használata amúgy pofon egyszerű: a tubusok össze vannak ragasztva, egyet csak le kel törni (mint a kontaktlencséknél), és utána a középső részén lévő gömböknél elcsavarni. Ilyenkor egy pici folyadék mindig távozik a tubusból, illetve a legvégét erősebben kell megnyomni, hogy a teljes adagot fel lehessen használni, ugyanis nem visszazárhatóak, hanem egyszeri és azonnali felhasználásra, két szemre szól egy-egy kis fiola. Egyébként szuper termék, nekem megmentette a szemeimet, és azóta használtam kontaktlencsével is, ahhoz is kiváló volt. Ennyi pénzért még biztos, hogy újraveszem, mert biztonsági-készenléti könnycseppnek bárhova magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.