Rowenta

Ár:   24000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 24 csipesszel és 2 sebességfokozattal
  • a legrövidebb szőrszálat is eltávolítja (0,5 mm-től)
  • az ergonomikus epilátorfej tökéletesen követi a test vonalát
  • szárazon és nedvesen is biztonságosan használható

DianaS

2016. július 27.

Karácsonyra kaptam, első epilátor amit víz alatt is használok, szép igényes kialakítása van viszonylag halkabb is, de egyáltalán nem teljesít olyan jól mint a régi epilátorom, az hangos igen de legalább egy húzásra kiszedi a szőrt, ezzel meg ugyan azt a lépést meg lehet csinálni 4x nagyon lassan. Van neki egy szép kis cipzáros tokja amiben nyaralásra viszem, általában akkor használom. Nagyon drága ahhoz képest mint amit teljesít, magamtól biztos nem ilyet vettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.