Rowenta

Ár:   13 899 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: célia87, Módosítva: 2014. november 16.

Ár:   13 899 Ft
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Forgó kefés meleglevegős hajformázó

Gombnyomásra feltekeri a hajtincseket, hogy magas teljesítményének köszönhetően hatékonyan szárít és formáz is egyben. Egyetlen lépésben száríthatja és formázhatja vele frizuráját. Ionizáló funkciója hidratálja a hajat, megszünteti a statikus elektromosságot, így frizurája lágy, könnyen kezelhető és ragyogóan csillogó lesz. Kerámia bevonata védi a hajat és optimális hőelosztást biztosít.

• 2 méretű kefe (5 cm és 3 cm átmérő) optimális hatás bármilyen hajhossznál
  • 2 hőmérsékletfokozat + hideglevegő

Ár: 5000 , Eladó: Fru92
Állapot: Néhányszor használt, hibátlan ( doboza nincs meg) , Helyszín: Debrecen , fizetés: Foxpost
Ár: 6990 , Eladó: foldvarszkiedina
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Pilis, Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel

Reka071

2019. július 18.

Pár hónapja használom, nagy reményekkel vettem meg, mert nehezen zabolázom meg a hajamat. A dolgát jól végzi, formázott, fényes tincseket eredményez, viszont pár hete figyelem, hogy nekem borzasztóan elkezdte szárítani a hajamat. Azóta nem győzöm rendberakni, extrán ápolni, de a hajvégeimből 2-3 centit szerintem már nem fogok tudni megmenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

shara88

2019. május 6.

2011-ben vettem az elsőt, de már az első pár használat után nem működött a hideglevegő fújás, ezért csak melegített, ami nem lett volna gond, ha nem kapcsol ki magától a túlhevítettség miatt. 4 évre rá újat kellett vennem, mert már 2 perc használat után kikapcsolt. A másodikkal is ugyanígy jártam. Akkoriban csak ettől a márkától lehetett ilyen szárítót venni, és csak ezzel tudtam megzabolázni a rakoncátlan hajszálakat, ezért elégedettnek kellett vele lennem még így is. Tette a dolgát, amikor birta. Azóta mást használok, februárban beszereztem a Remingtonét, ami messzemenően meghaladja ennek a képességeit, ezért erre csak 2* jár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

marcsi1233

2018. március 30.

Nagyon tetszik, göndör hajat szépen formázza, bár ettől nem lesz totál egyenes minden hajszál, de jól mutat. Könnyű használni, bár nekem relatíve jó a kézügyességem. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

PPPBp

2018. január 31.

Teljesen véletlenül, itt a krémmánián futottam bele egy hasonló cuccba, amikor egy Lisap terméket kerestem. Ezután hosszasan vergődtem rajta, elég alaposan körbejártam a témát, és végül emellett döntöttem, akkor, amikor rendeltem, épp ez volt a számomra legésszerűbb választás.

Az én alapproblémám a hajammal éppen az, hogy rengeteg, akárhogy szárítottam eddig itthon, mindig egy borzalmas rőzse lett az eredmény, amit aztán hajgumikkal több helyen összefogva másnapra kb. összeállt, de még úgy is borzalmasan szálldosott, össze-vissza állt. Sehogy sem volt jó, na... :) Örömmel jelentem, hogy ez a cucc maga a megváltás. Imádom.
Én úgy használom, hogy először megszárítom a hajamat a szokásos módon majdnem teljesen szárazra, és utána megyek rá a forgófejes szárítóval. Sokszor még a tincsekre szedéssel sem vacakolok, csak elosztom két oldalra, és mindkét felén többször átmegyek. Azt nem mondom, hogy úgy nézek ki, mintha fodrásztól jöttem volna, de az eredmény ég és föld a korábbi évek küzdelmeihez képest. Nagyon jó döntés volt megvenni, és biztos, hogy ha valaki ügyesebb, és több türelme van a hajához, akkor még jobb eredményeket is elérhet vele. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek hasonló problémája van a hajával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

dszil

2017. október 27.

Nagyon szuper kis gép!...bár nekem nem pont ez van, Rowenta brush active nano smart-ot vettem. Ahhoz képest, hogy ez a mini/kompakt verziója ennek a meleg levegős hajformázó családnak, meglepően hatalmas egy szerkezet, de szerencsére nem túl nehéz, megoldható vele a hajszárítás. Majdnem olyan lesz tőle a hajam, mint mikor a fodrásztól lépek ki. :) Vékony szálú, tövénél könnyen zsírosodó, a végein pedig szalmaszáraz erősen hullámos hajam van. Ha ezzel szárítom be a hajamat, 1-2 nap után is selymes és fényes a hajam, és nem szalmakazal formára hullámosodik, hanem szépen kunkorodik, nem áll össze-vissza...a tövénél is szépen megemeli a hajat.
Negatívum: A hajam fura módon a tövénél nedves marad és a forgás elindító gombot állandóan nyomkodni nekem kicsit kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

sztike

2017. szeptember 8.

Előző Babylissem alig 1 év után tönkrement, se javítani, se cserélni nem tudták, így a visszatérített vételárból sikerült megszereznem egy ilyen kis szépséget 8400-ért. Már az előzőnél is azt éreztem, hogy enélkül a cucc nélkül lehet élni, de nem érdemes, szóval alig vártam, hogy használhassam. Elöljáróban annyit, hogy hajmániás vagyok, amihez igencsak silány minőségű, vékonyszálú, időszakosan hulló hajat kaptam a genetikától, szóval van dolga ennek a kis kütyünek. Remek munkát végez, nagyon szépen megemeli a hajtöveket, az ionizáció szépen lesimítja a hajszálak felületét, ezért nem száll és nem is sprőd szárítás után a hajam. Most még csak a kulcscsontomig ér, ezért jobban szeretem a kisebb átmérőjűt használni, de a nagy is szép eredményt produkál. Hajvasalót egyáltalán nem használok, amióta megvan, semmi szükség rá, párás levegőben sem göndörödik vissza (azért ebben benne lehet a hajhab is). Nagyon megkönnyíti az életet, már nem utálom a hajam, hála ennek. :D Nem mondom, hogy villámsebességgel lehet vele haladni, de megéri a macerát. 80-90%-ig megszárított hajon használom tincsenként, vizes hajnak nem érdemes nekimenni ezzel. Az én hajamat nem töri és nem nyúzza, mondjuk a gombok kezelésébe bele kell jönni, egy idő után már úgy eltalálom a forgásirányt, hogy oda se figyelek. Nekem az 1-es fokozat jött be, a 2-es nagyon meleg, és az én litty-lötty hajam le is fújja a keféről, a hideg meg szokás szerint nem hideg, de igazából megvagyok nélküle. Őszintén remélem, hogy sokáig fogja bírni, mert az én hajam enélkül nem sokat ér. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Csillagpor123

2016. december 30.

Karácsonyra kaptam, már rettentő kíváncsi voltam egy ilyen termékre! :) Remélem még sokáig jó lesz!
Nem csodaszer, de nagyon szépen szárítja a hajamat, illetve sokkal dúsabbnak tűnik használata után a hajam. Sajnos fodrász után sem néz ki túl sokáig extra dúsnak, így szerintem elég hasonló az eredmény.
Majd még írok véleményt fél év múlva is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Majd még írok véleményt fél év múlva is. :)

Emily87

2016. április 5.

Elég vékonyszálú a hajam, így nem szeretek hajvasalót használni, nehogy jobban roncsolja. Így megvettem ezt a rowenta készüléket, hogy hátha szép egyenesre ki tudom vele szárítani. És igen, tökéletesen teszi a dolgát, rövid idő alatt, a hajam utána pedig fényes, puha, és sima :) Csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.

Andante

2015. november 24.

Soha nem volt türelmem beszárítani a vékonyszálú, tartás nélküli hajamat. De amióta rátaláltam erre a kis "csodára" többször megkérdezték már társaságban, hogy fodrásztól jöttem? Bár a kisebb méretű kefével többször sikerült a hajam becsavarni, és a hideglevegő fokozat inkább meleg, de alacsony fokozatú használat nálam teljesen tökéletesen használható. A forgófejes funkció nagyon hasznos dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

kacola

2015. augusztus 20.

Idáig hol volt ez? Ma próbáltam ki először. Teljesen analfabéta kezdőként :D Mindent tényleg úgy tud, ahogy az le van írva. Több helyen olvastam, hogy nehéznek tartják, szerintem egyáltalán nem nehéz (egy sima hajszárítónak is van súlya).
Olyan lett a hajam, amit kefe és hajszárító kombinációval szinte sosem sikerült produkálni. És ez elsőre, a legkisebb kefével. Nagyon hasznos és jó ketyere. Kicsit drága, de megéri a pénzt rááldozni, mert nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.