Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

-Ionizáló funkció: a készülék negatív ionokat bocsát ki, melyek semlegesítik a szárítás közben keletkező pozitív ionokat
-3 hőmérséklet / sebesség fokozat
-hideglevegő funkció
-állítható irányú, beépített szűkítő feltét
-könnyedén levehető műanyag légszűrőrács
-akasztó
-teljesítmény: 1800 W

umpalumpa

2014. október 31.

Most találtam rá, hogy ez is itt van. Jó nehány éve kaptam. A szűkitőfej elfordítható és akkor nem egy helyre fúj, hanem jobban szétszórja a levegőt. Sajnos az enyémen sosem működött a hideglevegő-funkció. Szerintem értelmetlen egy ilyen beépített szükítő. Nekem csak "sima" beszáritásra jó ez a gép. Magamnak nem venném meg. Egy
diffúzoros külön feltétesnek jobban örültem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

diffúzoros külön feltétesnek jobban örültem volna.