Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

berni88

2016. január 23.

Nekem nem ez, hanem szerintem még a legelső szériás, maszirozó golyós fejjel ellátott verzió van, két fokozattal. Ezelőtt már 3db Philipset tönkre tettem (ez az én hatásom a technikai dolgokra), már úgy voltam vele, hogy jó, akkor egy olcsóbb, alap készülék, minden flanctól mentes is jó lesz, azt nem sajnálom, mint a több tizezreseket.
Jelentem nagyon jó!!!! Ugyan a kezdetektől epilálok,hónaljat, bikinivonalat, lábat (habár néha győz a kényelem és a borotva), de nem hiszem, hogy ezért nem fáj! Hanem mert egyszerűen teszi, ami a dolga, kiszedi a rövidebb szőröket is és kész! Nincs jeges hűtés, viz alatti opció, csak epilál slussz passz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.