Rowenta

Ár:   13 600 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   13 600 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Silence Soft - Ergonomikus kontúrkövető epilálófej tökéletesen követi a test vonalát.
  • Silent technológia - Kétszer halkabb a lágy antivibráló anyagnak köszönhetően.
  • Szabadalmaztatott Micro-Contact technológia a precíz és maximálisan hatékony epilálásért.
  • 100%-os érintkezést biztosít a bőrrel, a legrövidebb szőrszálakat is eltávolítja (0,5 mm-től), így tökéletes eredményt garantál.
  • Beépített komfort rendszer csökkenti a fájdalomérzetet a kíméletesebb és kényelmesebb epilálásért.
  • Exfoliáló fej gátolja a szőrszálak benövését.
  • Vision Light - A bőr intenzív megvilágítása felfedi a legrövidebb szőrszálakat is.
  • Cserélhető és mosható borotvafej.
  • Feltét a hónalj és bikinivonal kíméletes és egyszerű epilálásához.
  • Sebesség fokozatok: 2, csipeszek száma: 24

Rekaa24

2018. december 29.

Szóóval.. nem volt pénzem drágábbat venni. Ez van. Gondoltam biztos jó lesz. Annyira írták milyen halk stb stb.. hát nagyon nem. Ez halk? Na mindegy.. ha még csak ez lenne a probléma. Nem tudom TI akik eht megvettétek és használjátok/használtátok mennyire volt hatékony. Én órákig is el tudtam vele szenvedni. Nagyon nem akarta leszedni a szőrt csak tépett. Van egy kis lámpája, de minek? Észre se vettem, hogy van. Konkrétan a 3. használatnál vettem észre, hogy jéé ilyen is van. :D tartozékai használhatatlanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Mackobunda

2018. február 21.

Tönkre ment az előző, nagyon nehéz jó gépet találni. Valamiért a régi egyszerű gépek sokkal többet tudtak és működőképesebbek voltak mint a maiak.

+ A dobozból ki se derült, hogy aksis vagy vezetékes, így az eladónak fel kellett bontani (ami azért rossz, mert ha nem vettem volna meg neki macerás lett volna vissza pókozni, amit rám is hárított)

Előnyök:
- világít
- gyors
- masszázs görgők
- hosszú vezeték
- garancia
- szütyő

Hátrányok
- féltem a világítást, meddig fogja bírni és nem túlságosan hasznos, olyan kicsi a hatósugara
- a termékhez kapott tartozékok gagyik és használhatatlanok
- többet vártam
- nincs normális leírás
- helyenként egész nehéz kezelni pont a billenő fej miatt
- nem elég hatékony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Előnyök:
- világít
- gyors
- masszázs görgők
- hosszú vezeték
- garancia
- szütyő

Hátrányok
- a termékhez kapott tartozékok gagyik és használhatatlanok