Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Az Air Pulse technológiának köszönhetően fájdalommentes epilálást biztosít - a friss levegő áramlása azonnal hűti a bőrt és csökkenti a fájdalmat
  • Az ergonomikus, csuklós fej biztosítja a bőrfelület tökéletes követését
  • A bőr intenzív megvilágítása
  • Cserélhető és mosható borotvafej
  • Az elhalt bőrt eltávolító tartozék, amely megelőzi a szőrszálak benövését
  • Szabadalmaztatott epilálófej segíti a pontos és hatékony epilálást
  • 24 epiláló csipesz
  • 24 masszázsgolyó a bőr ellazításához és a fájdalom csökkentéséhez
  • 2 sebességfokozat
  • Tároló tok
  • Tisztító kefe

mreni876

2015. július 11.

Hát én ilyen se vele, se nélküle kapcsolatban állok vele. Eleinte nagyon szerettem, viszont egy idő után nagyon nagyon csúnya lett a bőröm. Benőtt rengeteg szőrszál a bőröm alá és ennek sajna sokszor a helye is megmaradt és nagyon csúnya foltos a lábam. Igazából azért vettem meg, mert járt hozzá egy borotva fej is, viszont azt csak hónaljon használom, mert azon a részen nem merek epilálni. Nekem alapjáraton nagyon gyorsan nő a szőröm (gyógyszerek miatt), míg más napokig, hetekig tök sima lábbal büszkélkedik epilálás vagy gyantázás után, nekem már másnapra tiszta borosta a lábam és csúnyán be is nő a szőr. A gyantát nem szeretem, mert mindig küszködtem a ragacs leszedésével. Ezért döntöttem emellett, de kb csak másfél éve van meg, de már tönkre is ment.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

franyoh

2015. március 10.

Nekem nagyon bevált. Már több mint 2 éve használom és tökéletesen teljesít. Még a legapróbb szőrszálakat is eltávolítja, igaz többször kell átmenni az adott bőrfelületen, de nem bánom. Elég hangos, de alapos munkának ára van :P Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Aquariusgirl

2014. május 26.

Nekem is a kék volt, sajnos csak kb 2 évet bírt, pedig a legjobb epillátorom volt. A lámpát imádtam - most is lámpás van - és a görgői is jól masszíroztak.Tényleg traktor hangja van :-) Azt hiszem legközelebb is ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 26.

SexyBeauty

2014. március 9.

Nem szeretem.Egyrészt mert alapból fáj az epilálás,másrészt meg soknak csak letépi a tetejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Rony

2013. augusztus 13.

Nekem a képen látható van meg. Tavaly nyár elején vásároltam meg akciósan volt 12990 Ft.
Igazából baromira utálom az epilátort, mert nem bírom elviselni sokáig a hangját. :D
A fájdalomküszöbömmel nincs probléma, a hűsítő levegő nem sokat ér, de legalább lefújja a kitépett szőrt a bőrről. Van benne egy lámpa, ez viszont nagyon jó. Először nem értettem, hogy minek bele, de mikor elkezdtem használni, akkor rájöttem, hogy sokkal jobban látom, a kis ápróbb szőröket, hogy hol kell még egyszer végigmenni a lábamon a géppel.
Bár ez is hangos (miért nem talál ki valaki egy csendes epilátort?), de jó gép, mert az egészen rövid szálakat is szépen kiszedi.
Nekem sajnos olyan a bőröm, hogy hajlamos a szőrbenövésre, tehát erről nem az epilátor tehet, gyanta mellett is be szokott nőni. Radírozás, radírozás, radírozás... ezzel meg lehet akadályozni.
Nos a gépre visszatérve, szerintem jó vétel volt, remélem egy darabig még nyúzza a szőrömet! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Babooca

2013. augusztus 2.

Nekem is a kék régebbi van meg. Én szerettem, hű társam volt, épp a napokban javíttattam meg. Beakadt a fogaskerék. Meg el is kopott. De azért heti használat mellett 3 évet kibírt. Azóta lecseréltem Philips Satinelle-re, mert azt mondták a szervizben, hogy menthetetlen, közben meg nem is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Eszter a panda

2013. július 10.

Nekem ennek a régebbi verziója van meg, a kék színű. Nem használom már egy jó ideje, mert nekem nagyon csúnya szőrbenövéseket csinált. Hónaljon, lábszáron és karomon is használtam, sajnos mindenütt begyulladtak a szőrtüszők, így lemondtam róla. :( Amúgy hideg levegős fájdalomcsillapítás ide vagy oda, fájt rendesen a folyamat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.