Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

Theodora

2020. március 12.

Én nem szoktam vasalni a hajam, mert alapból szögegyenes. Azért vettem meg (igazából kaptam, bár ez lényegtelen) ezt a terméket, mert hormonproblémáktól meggyötört volt a hajam és reméltem, hogy ez plusz táplálást ad, amikor belevasalom a gőzzel a hatóanyagokat. És pluszba még vékonyszálú is a hajam, ezért nekem a hajgumi nyoma vagy az alvás meglátszik a hajamon és reméltem, hogy ez segít ezeken is. Nos, nekem sajnos nem marad szögegyenes a hajam napokkal utána, de tény, hogy sokkal vállalhatóbb, ha Steampodozok, mintha csak úgy egyenesre szárítom.
Viszont kevésbé törik a hajam, mióta kúraszerűen használom. Mit jelent ez? Kb. kéthetente egyszer használom a krémmel, olajjal együtt, bár ezeket Steampod nélkül is használom. Nem akarom gyakrabban vasalni a hajam, mert egyrészt felesleges, másrészt azért ez mégiscsak magas hő.
De így kéthetente használva, semmi káros hatás, csak egészségesebb haj. Néha, ha vállalhatatlanra alszom a hajam, belevasalok.
Nem törik, nem vékonyodott el a hajam, pedig szőkített is évek óta.
Még úgy is megérte, hogy nem használom ki annyira, mivel egy szalonban többezer forint egy ilyen kezelés és mióta megvan, annyit már használtam, hogy visszahozza az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Nem törik, nem vékonyodott el a hajam, pedig szőkített is évek óta.

bogcica505

2020. március 11.

A múltkor kipróbáltam a szalonban ahova járok és WOW. Következő mosásig ugyanolyan volt a hajam mint a kezelés után, nem látszódott rajta a gumi, vagy a csat nyoma sem. Nem is gondoltam, hogy ilyen létezik :D Nekem nagyon dús, enyhén hullámos hajam van, nem szoktam vasalni mert nincs értelme. Remington vasalókkal próbálkoztam régebben, de 5 perccel a vasalás után már nem volt szép az eredmény, szétégették a hajam, párától behullámosodott, vagy elég volt tusolni egyet. Így az utóbbi években nem nyúltam vasaló után. Ez a termék viszont egy tükörsima csodát csinált a hajamból, ami úgy is maradt :)
Szerintem megéri kipróbálni, és ha tetszik, beruházni rá, tényleg megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Szerintem megéri kipróbálni, és ha tetszik, beruházni rá, tényleg megéri :)

Fannalin

2020. február 28.

Nekem fodrász csinálta, valamennyivel jobb mint egy átlagos hajvasaló, de a csodát nem éreztem amit előadott közben a fodrász. Kíváncsiságból kerestem rá, h még mindig horror áron árulják-e..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

kvitta.girl

2020. február 28.

Hát elszomorodok hogy csak nekem nem vált be, vagy én vagyok béna?
Annyira nagy reményeket fűztem hozzá, tökre vártam a karácsonyt hogy megkapjam pedig 28 évesen nem vagyok már gyerek ,de tényleg csodát vártam.
Az a legnagyobb bajom vele, hogy vastagszálú,szőkített hajamat hajmosás után egyszerűen nem vasalja szépre, olyan szöszösödős, néhol kis hajszálak felállnak, sokszor át kell húznom tincseken, és nekem egyáltalán nem tartós az eredmény pedig használom a hozzátartozó krémeket, amik kb míg be nem issza a hajam addig nyújt csodát.
Mikor már kezd zsírosodni a hajam akkor szépen vasal, de első 1-2 nap olyan szöszös,száraz, időigényes és nem tartós.
Nem hiszem el hogy pont az én hajamra nem jó vagy rosszul csinálok valamit??
És tényleg nem törik kevésbé tőle a haj sajnos.
Nem tudok 2-esnél többet adni neki, szerintem egy mezei hajvasaló a krémekkel ugyanilyen hatással lenne.
De ha van ötleteket mi lehet a baj annak örülnék :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Hát elszomorodok hogy csak nekem nem vált be, vagy én vagyok béna?
Nem hiszem el hogy pont az én hajamra nem jó vagy rosszul csinálok valamit??
És tényleg nem törik kevésbé tőle a haj sajnos.
De ha van ötleteket mi lehet a baj annak örülnék :-/

abicicaaa

2019. december 27.

Valoban lenyugozo eredmenyt produkal. Minel magasabb hofokon vasalok vele, annal gyonyorubb a hajam. Szogegyenes marad a kovetkezo mosasig, gumi nyoma sem latszik meg benne. A tort reszeket ideiglenesen eltunteti, es talan ez a legnagyobb buktatoja a vasalonak. Ha allandoan hasznalod, nem veszed eszre, hogy bizony ez is roncsol. Talan kevesbe mint egy tradicionalis hajvasalo, de ez akkor sem egy csoda termek ilyen szempontbol.
Ket honapja hasznalom rendszeresen, minden hajmosas utan, a hozza valo kremekkel, es bizony torik a hajam, ami csak akkor latszik, ha egyszeruen megszaritom a hajam.
Nem bantam meg hogy megvettem, de parasztvakitasnak tartom az "abszolut nem roncsol" jellemzest.
Az ara pedig ehhez merten nagyon magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Az ara pedig ehhez merten nagyon magas.

Babooca

2019. november 14.

Nagyon szép, puha és szögegyenes hajat csinál. Nemrég rendeltem és azóta igaz csak egyszer használtam, de lenyűgözött. Sokkal hamarabb végeztem vele, mint a hagyományos hajvasalóval. Eltelt 1 nap de még nem szálkásodik a hajam, nem feltűnőek a töredezett hajvégek. Ilyenkorra már a párától be szokott göndörödni az összes babahajam, szerencsére ezzel végre ezt kiküszöbölhetem, ugyanis esős idő van, köddel, párával, szitálással és a hajamnak semmi baja, ugyanolyan szép, mint mikor kivasaltam. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

ostra

2019. november 13.

Bár nekem a sima steampodom van és még csak egyszer teszteltem, eddig nagyon bevált. Olyan a haj, mint a fodrászos beszárítás után :)

A lookfantastic.com-ról rendeltem meg (az első verziót, nem a 2.0-át) mindössze 97 GBP-ért ( 38 ezer Ft), ennyiért ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Beus005

2019. november 13.

Életem egyik legjobb döntése volt hogy megvettem ezt a hajvasalót! Aki gondolkozik rajta ne tegye tovább! Az én hajam katasztrofális állapotban volt szinte csak copfban hordtam inkabb a hajam mert akkor nem szállt. ha kiengedtem a hajam fakó oroszlansoreny lett egyből, eső, köd, pára akármi volt. Kezelhetetlen volt kb.
Most ezzel a hajvasalóval álmom vált valóra, gyönyörű egészséges fényes haj és tényleg elég az első alkalommal kivasalni és utána tartja magát. Amikor egy kicsit kócosabbnak érzem csak átfésülöm és egyből gyönyörű lesz. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Hamarv

2019. október 29.

UPDATE 2019.10.29.: még mindig imádom, sokkal egészségesebb és puhább a hajam, mint amikor a sima vasalókat használtam!!! Göndöríteni még nem sikerült megtanulnom vele, de próbálkozom. A régóta áhított longbob fazont is megkísérlem, mert ezzel, hogy hetente egyszer vasalok, úgy érzem menni fog és nem lesz macerás viselet. 10 éve ácsingózók arra a haj fazonra. :)

2018.09.25.: 1 hónapja vagyok boldog tulajdonosa ennek a kis szerkezetnek. Ha változik a véleményem mindenképpen jövök updatelni.
Szóval jelenleg kb. 5 hajmosásnál tartunk együtt. Hát ez egy csoda, de komolyan!!!! Én azt gondoltam kicsit HYPE, meg hogy akinek göndör a haja annak tényleg megváltás lehet, de!!!! az én szőkített, középhosszú, vékony szálú igazából talán hullámosnak mondanám hajammal is csodát művel! Nekem nem loknis göndör és nem is szögegyenes a hajam, igazából olyan semmilyen. Ha hagyom magától megszáradni konkrétan felül egyenes alul néha (nyáron) csiga kunkori... Szóval semmi összhatás és mindig formázni kell ha nem akarok úgy kinézni, mint aki reggel nem fésülködött. Rengeteg forgó van a hajamban, néha még a fodrászok is kuncognak, hogy tényleg nem mindegy hol választjuk el a hajam, mert képes kakaduként feltornyosulni a fejem tetején...
Szóval jött a steampod és fél óra alatt olyan hajat varázsol nekem, hogy nem is igazán értem hogy mééégisss hogyaaaan????
Mosás után hagyom hogy száradjon magától, kb 15-20 percig, majd szépen kivasalom még félig vizesen és KÉSZ!!! Eddig ez úgy nézett ki, hogy hajszárító, vasaló kombó, és pici tincsenként haladtam. Most kb összesen 6 részre bontom a hajam és viszi tökéletesen.
Ez eddig oké nyerek időt szuper, de ha csak ennyit tudna nem biztos, hogy kiadnám rá ezt a nem kevés magyar forintot. Szóval ami a csúcsok csúcsa és ép ésszel nem fogom fel, hogy nem marad benne a hajgumi nyoma. Ezt egyszerűen nekem semmi sem tudta biztosítani. Próbáltam mindenféle hajgumit csattót, mind ígérte, de nem tartotta be. De ha ezzel vasalom semmi nem hagy benne nyomot SEMMI!!! Múlthéten 3 napig lófarokba volt a hajam, éjszaka pedig kontyba és és negyedik nap kiengedtem, és elmentem vacsorázni a párommal. Konkrétan frizura volt és szögegyenes, nem mostam meg, mert nem éreztem szükségesnek teljesen szép és egyenletes volt a hajam. Én nem hittem el...
Nagyon puha, selymes és csillogó tőle a szőkített hajam. Én imádom és amennyire hezitáltam meg húztam a szám, egyáltalán nem bántam meg. Ami még előny, hogy olyan szépen kiegyenesíti, hogy hosszabbnak tűnik a hajam, ha meztelen a hátam mióta ezzel vasalom többször is megijedtem a hajamtól ahogy a hátamhoz ért, mert korábban nem ért le odáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Pöti

2019. október 15.

Én is beállok a sorba.. :D Eddig egy Belissima hajvasalóm volt, szeretem azt is, de ez fényévekkel jobb :) Húgomnak van ilyen, és egyszer amikor nála voltam, épp hajat vasalt. Természetesen rögtön bekunyeráltam magam egy vasalásra. És ha már ott volt a lányom, az ő haját is kivasaltuk. Na, ez volt az igazi teszt, mert nekünk, nagyoknak csak 30 centis a hajunk, de a lányomé már 80 centis, szóval ezen aztán lehet tapasztalni. Vastag hullámos haja van, de vasalás után egy csoda lett :) Könnyű, puha, lebegtette a szél. Azóta lett nekem is egy, és sose szerettem vasalni, de most már nem szívesen hagynám ki. Egyrészt sokkal hamarabb kész vagyok. Nem érzem, hogy roncsolná a hajamat, használom hozzá a krémet, tejet és olajat is. Nem zsírosodik jobban és nagyon nagyon puha a végeredmény. A hajgumi kevésbé hagy a hajamban nyomot. Nem kérdés, ez szerelem a köbön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.