Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

magyaremese1999

2021. március 27.

Még tavaly nyáron tudtam az utolsó darabok egyikét beszerezni, azóta ezt a verziót úgy tudom már nem árulják. A fodrászom ajánlotta, ő mindig ezt használta a hajamon és mondta hogy ez a hajvasaló nem roncsolja a hajat. Tényleg ezerszer szebb a végeredmény mint egy hagyományos hajvasalóval, nekem vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajam van, de ez egyáltalán nem teszi tönkre,és a hatása 3-4 napig is tart, nem kell minden nap újravasalni, szerintem már ez hatalmas előny. Az új verzióról is nagyrészt jó véleményeket hallottam, drága, de szerintem hosszú távon sokkal jobban megéri mint egy hagyományos hajvasaló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Katuss_55

2021. február 19.

Nekem nagyon hasznos termék! Gyönyörű puha hajat csinál és kevésbé roncsol!!
Nekem nem a legújabb verzió van meg, így sajnos nem olyan könnyű elpakolni, de ha belföldön utazik az ember, vagy külföldön, de autóval, akkor must have. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Nekem nagyon hasznos termék! Gyönyörű puha hajat csinál és kevésbé roncsol!!

Angi82

2021. január 24.

Sajnos azt kell mondjam,hogy én ki nem állhatom szegényt,olyan szinten szögegyenes és lenyalt hatású "frizurát"csinál,ami egy förmedvény,de azt hiszem,én is hibás vagyok,hogy megvettem,nekem már a hajvasalást rég el kellett volna felejtenem,a szögegyenesre vasalt,lapos haj nekem nem is tetszik,de jól sem áll,viszont hagytam magam rábeszélni,mivel hosszabbított hajam van és a fodrászom ajánlotta.Egy vagyonba került,ráadásul nekem a fekete változata van meg,amit inkább fodrászok használnak,párszor használtam,aztán feladtam.Amint tudom,eladom valakinek és aztán soha többet hajvasalás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Suchi

2021. január 2.

Sokat jót olvastam/hallottam róla, és nagy reményeket fűztem hozzá, mikor megvettem.Sajnos én nagyot csalódtam benne: kb. 3-4 hónapot ha használtam, és a szőkített, vékonyszálú hajamat olyan módon tönkretette, hogy szó szerint "szakadtak le" a hajvégek-pedig csak 150 fokon használtam, a hozzá előírt krémmel, szérummal,bízva benne, várva a csodát.....Én úgy gondolom, hogy biztos beválik annak, akinek vastagszálú, kezelhetetlen haja van, de én vékonyszálú, szőkített hajra nem ajánlom, legalábbis saját tapasztalatom alapján nem.Hálát is adtam, mikor el tudtam adni, azóta visszatértem a Remingtonhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

svdori

2020. október 27.

Szintén a fodrászomnál találkoztam vele először, nagyon tetszett az eredmény, amit elért vele. Később beruháztam egyre, és nem bántam meg. Külföldi oldalról rendeltem picit olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

pilisifanni

2020. augusztus 26.

VÉGRE ..!!!
A legjobb hajvasalo.!!!!!!
Egyreszt hajmosastol- hajmosasig tart (elotte napiba vagy akar napi tobbszor vasaltam)
Masreszt eddig 230 korul legalabb kellett h szep egyenes legyen... meg megalljon...stb,ezt 140 max 170.fokon hasznalom ...IMADOM !
Kb 2 eve van meg, legjobb termek !
Utazas maceras, de attol fugg milyen hosszutav mert kb 1 hetet siman bir a hajam nelkule (hajmosastol fugg) :) *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

VÉGRE ..!!!
A legjobb hajvasalo.!!!!!!
Kb 2 eve van meg, legjobb termek !

VEmoke

2020. június 15.

Először a fodrászomnál találkoztam vele és már akkor is imádtam, így egy idő után otthonra is vettem egyet. Nem túlzás, hogy a legjobb hajvasaló, amivel eddig dolgom volt. Kicsit drága, de nem bántam meg és azóta sokkal szebb a hajam is, mint előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Vékonyszálú hajam van, ezért régen mindig rettentően tört és szálkásodott, hiába kentem rá bármit. Mielőtt megvettem a Steampodot levágattam, 1 éve használom minden hajmosás után és tényleg nem törik azóta!!! Nekem ez egy csoda. A hajam pedig szuper pihe puha lesz utána és egészséges kinézetű. Miután kivasalom sokan meg dicsérik hogy milyen szép a hajam. Nagyon jó döntés volt hogy beruháztam rá, mindenképp megérte. Annyit azért megjegyeznék, hogy a natúr, festetlen barna hajam sose lesz olyan szuper fényes mint 1-2 reklám képen látni lehet, azok valószínűleg a hajfestés miatt is olyanok, de a természetes fényét megadja a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

gyurmagolyo

2020. május 28.

Nagyon szeretem, számomra egy csoda! Heti egyszer vasalom ki vele a hajam, és ha nem használok hajgumit, akkor egész héten át szép egyenes a hajam. A szőkítést nagyon megviselte a hajam, de amióta ezt is használom a hozzá való krémmel és olajjal szépen rendbe jött. Tudom, hogy drága, de érdemes rá beruházni, mindenképpen ajánlom, azoknak, akik ápolt és egészséges hajat szeretnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Grapefruit179

2020. május 27.

A hagyományos hajvasalókhoz képest elég nagy, nekem ez nagyon furcsa, meg kell szoknom. Viszont, így gyorsabban halad a hajvasalás. :)
Én a hozzávaló hajegyenesítő tejjel és szérummal együtt használom. Isteni illatuk van.
Hajvasalás után a hajam finom puha, fényes és tükörsima... Imádom 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Hajvasalás után a hajam finom puha, fényes és tükörsima... Imádom 😍