Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

KisPicúr

2019. október 6.

Nekem a fekete változat van meg, de azon nem változtat, hogy imádom! Minden hajmosás utána, ahogy megszáradt a hajam, kivasalom vele az ajánlott kozmetikumot ajánlásának használatával, és gyönyörű fényes lesz és egészségesnek is tűnik a hajam a következő hajmosásig. Estére mindig fel szoktam kötni a hajam, de ez reggel a kifésülésnél meg sem látszik benne, ugyanolyan egyenes marad, mint mikor kivasaltam. Egy csoda. Aki teheti, ruházzon be rá, mert nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Audry1

2019. szeptember 16.

Nekem a fodrászom ajánlotta, mert nagyon szét volt égetve a hajvégem, plusz a festés sem segített rajta. Ő is ezt használta, csak nagyobb kiszerelésben, így én meg ezt a kifejezetten otthoni használatosat vettem meg.
A külseje nagyon szép, praktikus. A hajvasalás nagyon gyorsan megy és szépen egyenesít. Korábban naponta akár többször is kellett hajat vasalnom, párásabb/esősebb/havasabb időben nem is kell mondjam, hogy milyen volt a hajam a vasalás után is. 140-170 fokkal vasalom ezzel a hajamat minden vasárnap hajmosás után, ami végig egyenes marad! El sem hittem, hogy ilyen lehet! Nagyon szép a hajam, elég reggel csak megfésülnöm és kész is (mondjuk én csak az egyenes hajat viselem el magamon, alapjáraton hullámosabb).
A hajvégem kicsit alul még szárazabb (le akarom növeszteni teljesen a roncsolódott részt, már emiatt nem is festem a hajam), de szép selymessé és csillogóssá tesz még ezt is! Főleg másnap reggelre éri el nálam a tökéletes fényességet.

Árban 55 ezer Ft környékén vettem még 5-6 évvel ezelőtt, hanem több, azóta is tökéletesen működik! Arra figyelni kell, hogy desztillált vizet öntsünk bele, mert vízkövesedést okoz a csapvíz!

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy nem találtam rá jóval korábban! Habár nem olcsó, szerintem bőven megtérül, ha összeadja az ember, milyen sűrűséggel megy tönkre egy sima hajvasaló, mennyit kell különböző hajregeneráló és ápoló kencékre költeni a roncsolódás miatt a rendszeres és sűrűbb fodrászról nem is beszélve.

Nekem csillagos 10-es lenne, de csak 5 csillag a maximum. Nekem mindennél többet megért és a hozzá kaptahó krémek is nagyon jók voltak (fodrászkellékesnél lehet kapni őket külön-külön is)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

HOGYAN TUDNÉK ÉLNI NÉLKÜLE :-) Hát most már sehogyan ... Én csak az olajat használom hozzá a hajvégekre. Nagyon szép fényes, egységes, sima lesz tőle a hajam. Amióta ezt használom sokkal jobb állapotban van a hajvégem, látványosan változott az állapota. Két igazítás, vágás között nagyon jól szinten tudom tartani. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

pkittip

2019. augusztus 26.

IMÁDOM!!IMÁDOM!!IMÁDOM!!
Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla, teljesen megérte az árát! A többi hajvasaló kiszárította a hajat, eltörte, kivonta a vizet belőle és nem volt tartós az egyenesség sem.
Ez mintha feltöltené, selymes és meseszép lesz, és tartósan egyenes, össze se lehet hasonlítani a másik hajvasalókkal! A krémeket is érdemes hozzá megvenni.
Én már nem tudnék nélküle meglenni, ha elromlik összegyűjtöm a pénzt és veszem a másikat :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

IMÁDOM!!IMÁDOM!!IMÁDOM!!

dittus1105

2019. július 26.

Göndör hajam van, az a fajta, ami csak akkor vállalható utcán, ha kivasalom. Nálam a vasalás 1 napra szól, szóval minden reggelemet azzal kezdtem, hogy 160-180-200 fokon vasalgattam a hajam. Aztán egyszer csak szembe jött velem a steampod facebookon. Elkezdtem utána olvasni, meg is vett kilóra. Rengeteget agyaltam, hogy megrendeljem-e, mert ígéretsnek tűnt, viszont az ára annyira nem tetszett. Dehát gondoltam egyszer élünk, az egészséges, szép haj nekem csak álom, szóval beadtam a derekam, hátha a steampod majd csodát tesz. Dehát csak nem jött össze.
Ahogy előttem írták: az első 1-2 hónapban produkált. Fényes, sima, puha tapintású haj. Mondjuk a csodahatás nálam elmaradt, reggelre ugyanúgy gubancolódott a hajam, ugyanúgy vasalnom kellett napi szinten, akármennyi krémet/szérumot kentem rá.. A hajgumi is ugyanúgy megtörte. De nem zavart, úgy voltam vele, hogy legalább rendezett a hajam, nem olyan mint a szénaboglya. Aztán kb a harmadik hónaptól nem hozta a hatást.. Vasalás után vattacukor állagú volt a hajam, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. Fél év használat után tettem le. Szétégett, töredezett, száraz lett a hajam, ilyen állapotban még sosem volt. Konkrétan mint a partvisfej.. Nálam bukott a történet, de örülök, hogy itt a többségnek bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

hedi3

2019. július 4.

Minden vágyam volt egy steampod, meg is vettem. Eleinte imádtam, selymes, fényes haj.. minden nő erről álmodik. De pár hónap használat után nagyon kiszárította a hajam végét, töredezett lett, ami ezelőtt soha nem volt ennyire rossz állapotban. Azt tudni kell, hogy 3 havonta járok fodrászhoz és mindig keresem a tökéletes hajápolókat. Igazából jó 1hónapban 2x, de nem hétköznapra, így egy kicsit luxus otthoni használatra.Ez is hajvasaló ugyan úgy mint a többi ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

agika860730

2019. május 6.

Sziasztok!
Ági vagyok, 33 éves, és steampod függő!!! 🙂
Soha nem írtam sehova véleményt,de most eljött az a pillanat, hogy ezt meg kell tennem!!! Egyszerűen imádom a Stempodot! Kb. gimis korom óta keresem a megoldást a hajamra, ami szalma szerű, nagyon száraz, vasalás nélkül csúnyán hullámos, egyszerűen vállalhatatlan, de komolyan! Kipróbáltam rengeteg olajat, pakolást, balzsamot, vitamint, haj kezelést... pár hete felfigyeltem az egyik ismerősöm hajára, és irigykedve néztem, ami annyira fényes, egészséges, ápolt volt, hogy nem tudtam levenni a szemem róla, de komolyan, még az autóban ülve is messzire ki lehetett szúrni... egy napon megkérdeztem, hogy mit használ, és akkor mesélte hogy van egy szuper hajvasalója, ami az utolsó mentsvára, mert nagyon gáz a haja, töredezett, száraz, és kb. 20 cm-t kellen levágni belőle... 2 hét múlva megrendeltem én is a Steampodot, életem eddigi legjobb döntése volt!!!! Egy CSODA!!! Végre olyan hajam lett, amire egész életemben vágytam, fényes, egészséges, puha!!! A munkahelyemen a kolléganőim volt, hogy megkérdezték, hogy megfoghatják-e a hajam. A vasalási idő is a felére csökkent, szépen csúszik a hajon. Nagyon féltem, attól, hogy kényelmetlen lesz használni a nagy mérete miatt, de abszolút nem az!!! Kb. 3 használat után azt vettem észre a hajamon, hogy hajmosás után sokkal jobb tapintású lett a hajam, és egészségesebb. Már azon töröm a fejem, hogy nyaraláshoz hogy fogom vinni, mivel nagyobb egy sima vasalónál, de egy biztos vinni fogom!!! Ha lenne 10 csillag azt is megkapná!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sziasztok!
Ági vagyok, 33 éves, és steampod függő!!! 🙂

kis.anett1992

2019. május 3.

Először is le kell szögezzem, hogy nem igazán van hajvasaló-összehasonlítási alapom, nekem ez a hajvasalás dolog mindeddig kimaradtam az életemből (27 éves vagyok)... :)) Egy hónappal ezelőtt viszont levágattam a hajam és rájöttem, hogy a rövid haj bizony még több törődést igényel, hogy álljon is valahogy :D se lófarokba nem tudom csapni, se kontyba, ha épp gyorsan kell cselekedni... :D kiengedve pedig... - különösen hajmosást követően - , mint egy szénakazal volt. Eddig!!! Sokat filóztam, hogy nem e egy olcsóbb kategóriás gépezetbe kellene e befektetnem a pénzem, de durr bele végül ezt vettem! És esküszöm milyen jól tettem! Lehet túlzásnak hangzik... viszont minden alkalommal a használata után mintha frissen a fodrásztól jöttem volna... Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Rivergirl

2019. április 1.

2 éve karácsonyra kaptam. Először a fodrászomnál találkoztam vele. A szálkás hajamat szalon szépségűvé varázsolja.
Eleinte a használat után sokszor megkaptam a kérdést, hogy te már megint fodrásznál voltál? :) Azóta már megszokták, hogy szép és csillogó tőle a hajam.
Nem olcsó, de megéri beruházni rá. Gyönyörű hajat varázsol roncsolás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Nem olcsó, de megéri beruházni rá. Gyönyörű hajat varázsol roncsolás nélkül.

Bridzsitt

2019. március 23.

Maximális 5 csillagot adom ennek a terméknek ugyan is zseniális. Nagyon örülök, hogy beruháztam rá és végre megvettem. Sokat gondolkoztam rajta, hogy még egyem e de végül csak megtettem hála istennek. Ugyan is a hajamat mintha kicserélték volna. Nagyon rossz állapotban volt a hajam mert előző nyáron naponta 2szer is vasaltam a régi hajvasalommal és egyszer lett szőkítve is. Úgy h elhatároztam, hogy rendbe hozom a hajamat. 2018 novemberében vásároltam meg és azóta használom, eleinte heti 2szer mostanában már csak heti 1szer. Heti 1szer megmosom a hajam vele és ez bőven elég is mert kb. 3 napig hordható a hajam kibontva hajmosas után. Alszok, forgolodok és nem alszom el. Hihetetlen😊😍 Amióta használom egészségesebb lett a hajam és erősebb dúsabb. Sztem megéri rá beruházni mert innentől kezdve nincs töredezett, egészségtelen haj. Nagyon örülök h megvettem magamnak karira. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.