Rowenta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fedora26, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Keratin és turmalin bevonata gondoskodik a haj szépségéről, erőssé és fényessé varézsolja azt. Hőmérséklete görgös szabályzóval állítható 130°C és 230°C között.

• Keratin és turmalin bevonat
  • Gyors felmelegedés, akár 60 másodperc alatt
  • Hőmérsékleti tartománya 130°C és 230°C közötti
  • Egyenletes nyomáseloszlás
  • Csuklós kábel a kényelmes használat érdekében
  • Automatikus kikapcsolás

Paraméterek:

• Vasalótalp méretei:
    • Hossza: 9 cm
    • Szélessége: 2,5 cm
  • Maximális hőmérséklet: 200 °C

Fedora26

2014. november 30.

Nekem nagyon bejött ez a modell. Azelőtt Remington hajvasalóm volt, amit a keresztlányom lenyúlt, így vennem kellett magamnak egy újat. Mivel más márkát is ki szerettem volna próbálni, ez alkalommal nem a jól bevállt Remingtont vettem, és nem bántam meg annak ellenére, hogy sok rosszat hallottam hajvasaló terén erről a márkáról. A hajam erős szálú és hullámos alapból. 180 fokon vasalom, max kétszer megyek át egy tincsen, de legtöbbször egyszer elég, és egész héten szép egyenes a hajam. Hozzáteszem, hogy első vasaláskor nem használam hővédőt, de nem bántotta a hajamat. Öt csillag jár neki. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.