Rowenta

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2015. október 14.

Ár:   12 900 Ft

• 30 mp alatt üzemkész
  • automatikus kikapcsolás
  • csuklósan forgó tápkábel: 2m
  • egyenesítőlapok mérete 2,4 cm x 9 cm
  • végtelen hajformázás, magas fény és puha haj
  • professzionális hőmérséklet max 230 °C –ig a tökéletes eredményért
  • ionizáló funkció - hidratálja a hajat, megszünteti a statikus elektromosságot ezáltal a haj lágy, könnyen kezelhető és ragyogóan csillogó lesz
  • - új, professzionális titániummal dúsított Ultrashine Ceramic bevonat –nagyobb védelmet biztosít és fényessé teszi a hajat
  • - nagy teljesítményű mozgó hajegyenesítő lapok egyenletes nyomást fejtenek ki és tökéletes eredményt nyújtanak bármilyen tipusú hajon.

Jenniii92

2017. január 8.

A legjobb hajvasaló, amit valaha használtam. Azonnal felmelegszik, könnyen végig lehet húzni a hajon, nem tép, a hatása akár egy napig is tart, attól függ milyen idő van kint. Nagyon meg vagyok vele elégedve, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.